Prosinec 2013

Nové zprávy

29. prosince 2013 v 19:39 | Dara543
Ahoj!
No, mám pro vás pár zpráv. Dobrých zpráv. Jedna z nich je, že jsme se právě vrátili ze Slovenska od příbuzných a teď zrovna nikam "výlet" nechytáme,takže bychmohla dost přispívat.
Další ze zpráv je, že možná bude i nová adminka blogu. Je to možná známá, možná neznámá hráčka IsabellaTianna kterou mám já osobně i docela ráda. A jak to myslím s tím možná? No, ani já (polepším se) ani Ann moc nepřispíváme, takže se IsabellaTianna nabídla že nám pomůže. Zatím je to "neoficiální adminka", protože se k tomu zatím nevyjádřila ta nejdůležitější-Ann. A já si nedovolím bez jejího souhlasu dávat někomu heslo k webu. Takže zatím budoujejí články přibívat přes mě. :3*
Další dobrá zpráva je, že když budumít čas, budu po sobě své články číst a tím se budu snažit vyhnout se pravopisným chybám.
Dále jsme se zatím jen s Isabellou dohodla, že by mohli být i nějkaénové rubriky. Máte nějaký návrh? Nějakou rubriku kteávámtu chybí? Pište do komentářů nebo mě na e-mail: nela415@seznam.cz
No, to je z dobrýchzpráv všechno ;)
Co nejdřívepřidámnovéčlánky-nějaký rozhovor nebo free.
-----Dara415-----

Free-Monster High

23. prosince 2013 v 19:54 | Dara543 |  Free
Po hoodně dlouhé době nové, další free.
Tentokrát od Monster High. A co získáte?
Tohle všechno by se Vám mělo připsat ;)
Takže, najděte si stránku http://hideme.be/ nebo http://proxy.ianaz.com/
Do okénka na text vložte www.stardoll.com a klikněte na Go nebo stiskněte Enter na klávesnici.
Zobrazí se vám normáln ístránka stardoll jen nahoře bude modrý box ve kterém bude bílí box.
Normálně se přihlásíte.
Potom do bílého boxu vložíte http://www.stardoll.com/en/clubs/home.php?id=5064329&action=ma&ac=5064329 a kliknete na Go nebo stisknete Enter na vaší klávesnici.
Zobrazí se vám stránka klubu Monster HIght a vy klikněte na obrázek.
Potom by mělo stačit se přihlásit na stardoll jako obvykle.
Dárky by měli být v taškách ve vašem suite ;)
Do komentářů pište dojmy, pocity... Prostě jka s evám free líbilo a jetsli vám šlo.
Pozn.: Pokud vám to nepůjde, zkuste to znovu a když to ani potom nepůjte, zkuste jiný prohlížeč ;)
----Dara543-----

Obnova nebo nový začátek?

23. prosince 2013 v 19:35 | Dara543
Ahoj lidi!
Stalo se tu toho vážně dost. A jen jsme chtěla říct: "Umím přiznat chybu." To je asi vše ke kauze zkomolenina jména.
Jinak. Ráda bych tento krásný blog znovu obnovila. Jen nevím jestli to je ještě možné když bych tu přispívala sama, bez CoolAnny, ale nechci bez jejího svolení hledat nové adminy. Takže, buďto budu pokračovat tady, sama, nebo s nějakým jiným, ochotným člověkem založím blog nový.
Zítra jsou Vánoce a mám k Vánocům slíbený nový notebook (ne, tím s evážně nechci vychloubat....) takže nejspíše zítra rozhodnu plně. Jestli Obnovím tento blog, nebo s někým novým, začnu nový "stardoll život". Jestli se k tomu chcete vyjádřit, popřípadě s epřihlásit jako nová adminka na nejspíše nový blog, napište na stardoll (Dara543 nebo na e-mail: nela415@seznam.cz)
Závěrem bych vám chtěla popřát: "Hodně štěstí, zdraví lásky a nových přátelství do Nového roku. Spoustu splněných přání a krásn cárků pod stromečkem.
-----Dara543------