close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Srpen 2014

Weekend updates- 02

31. srpna 2014 v 15:29 | LuckylennyCool |  Weekend updates
Hoj tak nám končí prázdniny, to hrozně uteklo a od zítra nám zase začíná škola. Pro mě je to poslední školní rok tak doufám že to zvládnu a v pohodě odmaturuju. :D
Ale teď už ke stardollu. Tento týden byli přidány 3 nové obchody.

V Pondělí bylo přidáno nové patro Villa. Je to obchod s nábytkem. Jsou zde 2 položky za starmince a zbytek za stardolary. Po dlouhé době by se dalo říct že ceny jsou přiměřené a položky taky ujdou ale upřímně bych byla radši kdyby nám přidali Basic decor.
Kolekce se mi docela líbí, je to takové čisté a nenáročné akorát nevím jestli bych si do suite dala uschlou trávu ale to je věc vkusu.

Ve středu byli přidány tři "gorgeus" patra Callie´s Picks.
Kolekce je složená z oblečení z obchodů z předešlích ročníků Miss Stardoll World. Jelikož jsem vždycky kolekce MSW prošvihla tak jsem z toho nadšená.
Ceny jsou docela příjemné ale samozřejmě se tu objeví i drahé položky. Jako např. šaty za 30 sd. Bohužel kolekce neobsahuje nic za starmince.
Nejvíc se mi z kolekce líbí ta černá korunka, modro-bílé naušnice, tričko "save the future" a ty nádherné zelené šaty- ale nemyslím si že bych si je chtěla koupit. Doufám že se otevře i letos oficiální shop Miss Stardoll World. Vetšinou jsou v oficialních MSW obchodech položky za starmince


V Pátek bylo přidáno nové patro Spectacular. Byli přidány jenom jedny brýle za starmince ale moc se mi nelíbí.
Kolekce mi nepříjde moc hezká- ale opět je to věc vkusu a názoru. Brýle jsou zajímavé mají moc pěkné tvary ale jediné brýle které se mi opravd líbí a možná bych zvažovala jejich koupy,jsou ty s těma řetízkama.

Dále se blíží největší událost stardollu a to Miss Stardoll World. Já osobně si myslím že v této soutěži mají šanci jenom "royality" dollky a ty které si kupují oblečení s Limited Edition. Jde tady hlavně o majetek a né vzhled dollky. Tím pádem si myslím že moje doll nemá v žádném případě šanci. Ale co naděláme.
Barvou letošního ročníků bude zřejmě zelená.


Tak co se Vám tento týden nejvíc líbílo? Koupili jste si něco z nových kolekcí?

xoxo LuckylennyCool

Můj názor

30. srpna 2014 v 20:59 | Dara543 |  Informační koutek
Ahoj.
Už pro začátek-tohle bude článek plný mích názorů a to, že ho nemám stejný jako vy, za to já nemůžu. Tak jestli vás to nezajímá, radši to ani nečtěte;)

Designéři 5.- KatyPerrydu56

30. srpna 2014 v 14:31 | LuckylennyCool |  Talenty
Ahoj, dnes vám představím hodně talentovanou ale taky docela drahou designérku- KatyPerrydu56.
Tahle holčina nedávno vyhrála Covergirl díky svému vzhledu- měla na sobě design Enriqueho Iglesiase.


Tenhle design sice není k prodeji ale její vlasy k prodeji jsou.
Vlasy dělá opravdu moc pěkné, jedny jsem si dokonce koupila, ale jak už sem zmiňovala jsou drahý. Všechny vlasy od ní stojí 80 sd.


Ale zase na druhou stranu má moc pěkná a levná trička, stojí 12 sd.

Tak snad se vám její designy líbí stejně jako mě. :)
Zítra se můžete těšit na další Weekend updates:)

xoxo LuckylennyCool

Kvíz výherce-4.

29. srpna 2014 v 19:31 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj.
Včera byl opět kvíz a zase se vás zúčastnilo víc, než jsme si myslela. Tentokrát vyhrála danikaSrdce. Už teď jí posílám žádost o přátelství kvůli zaslání výhry.
Správná odpověď byla Nelly (nebo i Nelly.com) a 22sd.
Zítra kvíz nebude, protože si potřebuju připravit něco do školy-sešity, upravit desky se zápisky a poznámkami kvůli přijímačkám a prostě se potřebuju připravit věci do školy. Ale určitě to vydržíte.
Výherkyni gratuluju:)
----Dara543----

Kvíz-4.

29. srpna 2014 v 1:00 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj!
V dnešním kvíze půjde o něco podobného jako v tom minulém-opět budete hádat z jakého obchodu pochází nějaká věc a kolik stojí.
Přesněji: Z jakého obchodu jsou a kolik stojí tyto šaty?
Pokud zase nikdo neodpoví do večera, přidám možnosti.
Tentokrát hrajete o květinkovou čelenku z Pretty nLove za 38sm.

Upozorňuji: Kdo k odpovědi nepřipíše i cenu šatů, nemůže vyhrát!
Odpovědi pište jako vždy do komentářů.
----Dara543----

Kvíz výherce-3.

28. srpna 2014 v 18:56 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj.
Dneska byl zveřejněn 3. kvíz a už 5minut po zveřejnění článku byla první správná odpověď! A ten, kdo jako první odpověděl je sindyBlue1 (tady na blogu s ní máme i rozhovor: zde). Prosím ji, aby mi sem pod tento článek napsala, co z obchodu Basics chce.
Každý, kdo na otázku odpovídal odpověděl dobře. Šaty jsou opravdu z obchodu Wild Candy.
Další kvíz určitě bude. Zase se zobrazí v náhodný čas;)
----Dara543----

Kvíz-3.

28. srpna 2014 v 10:38 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj!
Další kvíz a s ním možnost něco vyhrát je tady:) Tentokrát už to bude těžší, ale když nikdo neodpoví do večera,tak přidám nápovědu;)
A otázka? Z jakého obchodu ve starplaze je tento kousek oblečení?
A o co se hraje? Opět o jakoukoliv věc z obchodu Basics:)
Tak odpovědi piště zase do komentářů:)
----Dara543----

Kvíz výherce-2.

27. srpna 2014 v 17:57 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj! Včera jste měli možnost se zúčastnit dalšího kvízu. Této příležitosti využila AnnaannA4444 a zvítězila. Výběr dárku nechala na mě a já jí poslala černé šaty za 50sm.
Ale jaká byla odpověď na včerejší kvíz? Basics. Bylo to opravdu jednoduché-měli jste i možnosti.
Další kvíz bude někdy zítra, tak vyhlížejte novou otázku;)
-----Dara543-----

Kvíz-2.

26. srpna 2014 v 18:33 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj. Další kvíz je tu. Jen bych hned ze začátku chtěla poprosit KatyPerry.SK, aby si napsala jakou kabelku chce. Pokud se neozve do konce týdne (31.8.) výhra propadne.
Dnešní otázka bude zase úplně jiná než ta předešlá. Nějakým způsobem vám zde popíšu jeden obchod ze Starplazy a vaším úkolem bude zjistit o jaký obchod se jedná.
Je to obchod ve kterém nezáleží na tom, jestli jste superstar, royalty nebo "jen obyčejný hráč".
Je to obchod plný barevných i černo-bílích věcí s jednoduchými střihy.
Je to jeden z nejlevnějších obchodů na stardolu.
Když zde chcete nakupovat, nepotřebujete ani jeden stardolar.
Může to být obchod VOILE, WILD CANDY nebo BASICS.

Tak co, už víte, o jaký obchod se jedná? Určitě ano, protože je to opravdu známí obchod. Vaše odpovědi pište opět do komentářů.
A o co se hraje? Budete si moci vybrat JAKOUKOLIV věc, právě z tohoto obchodu.
----Dara543----

Kvíz výherce-1.

25. srpna 2014 v 18:51 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj. Včera proběhl první kvíz. Otázka mi přišla opravdu jednoduchá a nenáročná-není tak těžké se podívat na stránku té hráčky a kouknout se, jetsli má u přezdívky hvězdičku nebo ne. A tato hráčky ji tam má, takže správná odpověď byla ANO.
Každý, kdo se zúčastnil měl šanci vyhrát, ale vždy vyhraje jen ten první. A tentokrát to byla KatyPerry.SK
Moc gratuluju a prosím ji, aby mi pod tento článek, nebo pod článek s otázkou (1.kvíz) napsala jakou kabelku z obrázku chce.
Další kvíz bude, a zobrazí se v náhodný čas. I výhry budou jiné;)
Tak pečlivě sledujte blog;)
----Dara543----

Weekend updates- 01

25. srpna 2014 v 14:41 | LuckylennyCool |  Weekend updates
Ahoj, po dlouhý dovolený se Vám zase hlasím a rozhodla jsem se založit novou rubriku- Weekend updates ve které vždy zhodnotím uplynulý víkend na stardoll. :)
Tak jdeme na to:

Kvíz-1.

24. srpna 2014 v 19:18 | Dara543 |  Soutěže
Ahoj. Tak dneska se můžete zúčastnit prvního kvízu. Ten, kdo odpoví na otázku jako první (dolů do komentářů), si bude moci vybrat jakoukoliv z těchto kabelek (vedle kabelky je uvedená cena):

Otázka zní: Je hráčka Lillyenka, vítěžka NCG (21.8) superstar?
Odpovědi do komentářů.
----Dara543----

OOTD-22.8.

22. srpna 2014 v 19:09 | Dara543 |  OOTD
Čauko!
Ano, dneska je to zase OOTD. A zase s otázkou na začátek. Z toho co mi přišlo e-mailem jsem přemýšlela, a napadla mě taková "mini soutěž". Každý den, nebo obden, prostě podle financí apod. bych zveřejnila nový článek se soutěžní otázkou ohledně blogu nebo stradollu. A ten první, kdo by odpověděl správně, by něco vyhrál. Ještě nevím co:DD Ale nebude to nic za stardolary (možná občas), protože kdybych vám každý den měla dát něco za stardollary, jsem za týden na nule. Takže by to byl třeba jen muffin nebo někdy i něco "lepšího" třeba nějaká kabelka nebo tak něco. Tak jestli byste o ně měli zájem, napište do komentářů, nebo se jen zúčastněte ankety.
Ale už zase k článku. Hlavním "komponentem" outfitu je chlupatá vestička. Je úplně strašně moc dokonalá! (Láska na první pohled♥) Pak zase úplně obyčejné černé kalhoty. Boty jsem ladila s kabelkou. Ty botky se mi taky strašně zalíbili. Prostě je to outfit plný "lásek". A vizáž jsem nijak neřešila-nechala jsem všechno úplně stejné jako předtím, jen je navíc růžová tvářenka.
Takže ta vesta jak jsme z ní úplně fascinovaná je z tingeling za 6sd, černé kalhoty jsou z Basics za 55sm, kotníkové boty jsou z Official offer za 0sm a kabelka je z Pretty nLove za 59sm. Na make-up jsou použíté černé linky ze SEPHORY za 9sd, černé stíny z Dot za 6sd a hnědé barvy na obličej ze skrytého obchodu (už není) za 15sm. Tvářenka je ze Stardoll Academy za 0sm.
Tak se prosím vyjádřete ke kvízům i k outfitu:) Děkuju
----Dara543----

OOTD-20.8.

20. srpna 2014 v 19:06 | Dara543 |  OOTD
Ahoj.
Ještě než začnu s outfitem, chtěla jsem vám něco říct. Při mích začátcích tady na blogu, jsem měla hlavu plnou nápadů na pořádné články, soutěže, ankety apod. Ale teď? Nápady na články mi docházejí, soutěž jsem uspořádali, a zůčastnilo se "opravdu hodně lidí". To pak člověka přejde chuť se snažit něco vymyslet, zorganizovat a dát do toho trochu vlastního času a úsilí. Tak jestli máte něco, o čem byste si tady rádi přečetly, s kým byste rádi měli rozhovor tak napište. Není nic lehčího než ten rozhovor udělat a napsat článek na vaše oblíbené téma. Máte něco, co na stardollu nechápete? Klidně se zeptejte a můžeme udělat návod. Chcete soutěž? Tak navrhněte nějakou. Aspoň počáteční myšlenku-něco, co by vás bavilo. Co by vás zaujalo. Cokoliv z toho pište do komentářů, mě na mail (nela415@seznam.cz) nebo klidně i na stardoll.

Ale už pojďme k OOTD. Jako základ jsme zvolila hnědý kabát, který se mi strašně moc líbí a už dlouho jsme ho chtěla použít. K tomu už jen jednoduchá černo-bílá kombinace. Opět-boty bych dala jiné, ale šetřím na pár (no dobře, hodně) věcí, takže teď nechci zbytečně utrácet.
No, kabát je ze Stradoll Academy za 0sd, bílé tílko za 40sm už nevím odkud, černé kalhoty z BASICS za 55sm a boty z adventního kalendáře za 40sm.
Vizáž se nese v přírodnch barvách- černé linky ze SEPHORY za 9sd, černé stíny z Dot za 6sd a hnědé barvy na obličej ze skrytého obchodu (už není) za 15sm.
Tak pište, komentujte, navrhujte! Těším se:)
----Dara543----

Chat pro blog

18. srpna 2014 v 18:45 | Dara543 |  Informační koutek

Nový obchod

17. srpna 2014 v 19:09 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj! Asi před hodinou vyšel obrázek k novému obchodu na stardoll. Obchod bude zveřejněn zítra.
Poznáváte někoho z obrázku? Já jsem úplnej anti talent na poznávání, takže jediné,co jsem poznala je Harry Styles, no a tím to končí :D Koho poznáváte vy? Těšíte se na nový obchod?
----Dara543----

OOTD-14.8.

14. srpna 2014 v 19:12 | Dara543 |  OOTD
Ahoj. Dneska je to jen další OOTD, protože zítra odjíždíme k doktorovi až do Prahy a to je "výlet na celý den", protože tam je vždycky plná čekárna a moc rychle to neubýhá, takže super;) No, ale to pořád nevysvětluje proč jsem nutně musela změnit outfit. Protože poslední příspěvek byl v pondělí tak abyste si mohli aspoň trochu "pokochat" mojí "kreativitou". Teď přemýšlím nad dalším článkem, který by nebyl jenom outfit, nebo dva řádky o novém obchodu. Takže snad to výjde.
Ale už k outfitu. Protože já prostě miluju horko a nenávidím když je mi zima. (Nevadí mi zima, jako roční období, ale prostě když se klepu zimou..BRRRR) Takže mám strašně ráda teplo a u nás je zima. Prší, fouká vítr, je 15 stupňů, což je pro mě skoro bod mrazu. Takže jsem si chtěla udělat hodně letní outfit aby mi aspoň trochu připoměl to sluníčko, které mě bude snad co nejdříve ozařovat.

Takže na dnešní summer outfit jsem použila moji oblíbenou "košili" z Honey Maid za 60sm, šortky z Miss Sixty za 10sd. A pak už jen krásné balerínky z VOILE za 69sm. Černé linky ze SEPHORY za 9sd. Řasenka Dot pro delší řasy a stála 2sd. Nic složitého :)
----Dara543----

OOTD-11.8.

11. srpna 2014 v 20:24 | Dara543 |  OOTD
Ahoj,
další OOTD je dost letní. Šortky, "crop top" a obyčejné sáčko. Moc se mi líbí to odhalené bříško. Už nevím co víc psát k tomuhle outfitu a neche se mi nad tím moc přemýšlet;)
Dneska začnu make-upem. Základ jsou zelené stíny z Dot ze Stardoll Academy za 0sm. Přes ně jsou ještě černé stíny z Dot za 6sd. Pak už jen černé linky ze SEPHORY za 9sd. Řasenka byla ta z Dot pro delší řasy a stála 2sd.
A už jdeme k outfitu samotnému. Zelené sako mě nestálo nic. Byl to nový dárek od mé nejmilovanější sestřičky♥ (ano, dárky si dáváme často :D). Jinak by stálo 6sd a bylo by z Bonjour Bizour. Ten krátký bílí topík je z Pretty nLove za 68sm a šortky jsou opět dárek, ale od 2enana. Jinak by stály 15sd a byli by z Denim & Supply. Pak už jen boty a ty jsou z RIO za 40sm.
Doufám, že se vám i tento aspoň trochu líbí:)
----Dara543---

OOTD-9.8.

9. srpna 2014 v 19:33 | Dara543 |  OOTD
Ahoj, dneska byla opět nálada na nový outfit.
Nechtěla jsem nic extrémně složitého-spíš jednoduchost. A určitě jsem chtěla použít tu mašli ve vlasech. Nakonec vznikl "černý" outfit. Taky jsem vám chtěla udělat radost-změnit vizáž. A změnila jsem všechno až na ústa. Snad se vám nová vizáž líbí.
Nové vlasy jsou z Tress Up za 12sd. Tentokrát jsem na pusu "nepatlala" žádný lesk ani rtěnku a na oči jsem použila černé stíny z Dot za 6sd, černé linky ze SEPHORY za 9sd, černou řasenku pro větší objem ze SEPHORY za 6sd a řasenku pro delší řasy z Dot za 2sd.
Černá bundička je z Miss Sporty (koupena ve starbazzaru) za 7sd, černé šaty z Make your Mark za 86sm, boty jsou z VOILE za 50sm a čelenka s černou mašlí ve vlasech je z Girls vs. Monster za 36sm.
Doufám, že se vám zalíbil můj nový outfit a hlavně nová vizáž. Na vaše názory čekám v komentářích;)
----Dara543---

Haul-17.

9. srpna 2014 v 17:57 | LuckylennyCool |  Haul
Ahoj, poslední dobou jsem hodně nakupovala a tak sem se rozhodla Vám to všechno ukázat.
Všechny věci kromě jedný mikiny jsou za stardolary.

Free-pes

8. srpna 2014 v 19:06 | Dara543 |  Free
Ahoj! Mám tu pro vás nové free-pejska (Akita)
Přišel vám od stardollu e-mail s obrázkem:
Kliknete na WOOF! A pejsek bude váš;)

Pokud vám ale e-mail nepřišel (stejně jako mě)tak klikněte na tento link: http://www.stardoll.com/cs/campaigns/free-item/
A čekejte dokud vám mail nepříjde. (Mě přišel až dnes a to jsem to posílala už včera -.-)
----Dara543----

OOTD-7.8.

7. srpna 2014 v 19:52 | Dara543 |  OOTD
Ahoj. Na dnešek jsem si připravila další OOTD.
Myslím, že to byla andzije, kdo psal něco ve smyslu, že bych mohla dělat OOTD z Haulů. Tak jsme si řekla, proč ne? Budu se snažit vytvářet si outfity z Haulů, ale nebude to tak vždycky;)
No, ale už k dnešnímu outfitu. Tohle je spíš "starší" outfit. Ta sukně mi připadá, jakoby ji nosila moje babička, když byla mladší a právě to se mi na ní líbí. Že není ultra moderní. Zaujala mě i ta barva, ale i ten vzor.
Sukně je z Decades za 40sm, tílko je z Girls vs. Monster a je to free. Boty jsou z VOILE za 50sm a pásek je z Bonjour Bizour za 5sm.
Líčení není složité-černé stíny z Dot za 6sd, řasenka pro objem ze SEPHORY za 6sd, řasenka pro delší řasy z Dot za 2sd a černé linky ze SEPHORY za 6sd.
Ano, dneska jsem to vzala opravdu stručně, protože prostě nemám náladu na nějaké dlouhé psaní....
----Dara543----

Nové Fever

6. srpna 2014 v 18:15 | LuckylennyCool |  Obchody a oblečení
Ahoj,
dnes do starplazy přidali nové poschodí Fever. Sice je to všechno za stardolary, ale ceny jsou docela přiměřené.
Oblečení je opravdu pěkné a nejvíc se mi líbí ty modré šatičky.


Tak co jak se vám staronový obchod líbí.

xoxo LuckylennyCool

OOTD-4.8.

4. srpna 2014 v 21:26 | Dara543
Ahoj! Po dnešní "oslavě" nemám zrovna moc energie, ale za to mám energickou sestřenku(12), která je unás na návštěvě. Takže jsem ji zabavila mou dollku. Byla jsem až překvapená, co vytvořila. Mě se to opravdu líbí! Možná bych pozměnila boty, ale jsem na ni pyšná.
Netuším, jak dlouho ho vymýšlela, protože já mezitím měla důležitější práci (spánek).

Milovaná sestřenka na outfit použila černou bundičku z Miss Sixty (já ji koupila ve starbazzaru) za 7sd. Opět bylo použito bílé body z VOILE za 87sm, šortky z Denim&Supply za 15sd (dárek od 2enana). Pak vzala pásek z Wild Candy za 50sm, kabelku z Bonjour Bizour za 50sm a boty z VOILE také za 50sm.
Make-up jestejný jakou minulého OOTD.
****Za outfit děkuju sestřenici Anetce:)****
-----Dara543----

Haul-16

4. srpna 2014 v 18:24 | Dara543 |  Haul
Ahoj! Vítám vás u slíbeného XL Haulu. Jsou zde jen nějaké věci, které jsem si v nejbližší době koupila, protože všechny bych totiž do jednoho článku rozhodně nedala. Jsou zde i dárky, které jsem dostala. Některé věci jste už viděli i v OOTD.
1. Zelený pásek/Original Future/34sm
2. Sukně/Decades/40sm
3.Tulipánová sukně/Bonjour Bizour/50sm
4. Průsvitné šaty/Voile/116sm
5. Světle růžové body/Voile/87sm
6.Růžové tričko/Make your Mark/81sm
7. Růžové šaty/Wild Candy/69sm -dárek od luckylennyCool
8.Růžová sukně/Girls vs. Monster/96sm
9.Světle oranžová sukně/Decades/54sm
10. Modrá sukně s puntíky/It Girls/91sm
11. Mega šaty/Rio/95sm-dárek od Filda415
12 .Muffin. Kabelka/In the middle books/3sm (koupeno jen kvůli nízké ceně)
13. Černá vestička/Velvet Orchid/128sm
14. Černý "přehoz" na ruce/Velvet Orchid/66sm
15. Černý blazer/It Girls/60sm
16. Černé body/Voile/87sm
17. Bílé šortky/Denim&Supply/15sd-dárek od 2enana
18. Balónek/starbazzar/10sm
19. Bílé šaty/Wild candy/150sm
20. Šedo-bílá vesta/Fallen Angel ♂/50sm

Nejsou tady úplně všechny věci, které jsem si za tu dobu koupila, ale bylo by toho opravdu moc, takže tohle je ta troška věcí, které jsem dostala jako dárek, nebo ulovila.
----Dara543----