Hodnocení Medoll-4.

25. září 2014 v 20:44 | Dara543 |  Hodnocení MEDOLL
Ahoj!
Ještě než začnu s hodnocením, tak bych vám ráda"připoměla", že v obchodu Bonjour Bizour jsou teď 10% slevy na vybrané kousky.
Dneska budeme hodnotit hráčku nakynia.
nakynia
79level
royalty
Přijde mi, že je toho moc. Všude jen bílá, růženec, deštník, peří, korůnka, náhrdelník a rukavice. Rozhodně bych něco dala dolů buďto peří, nebo náhrdelník, ale spíše to peří. Bez něj by byla spodní část oproti té vrchní moc mohutná. Určitě bych dala pryč i ten růženec-nehodí se mi ke zbytku. Je to celé princeznovské a růženec na mě působí dost morbidně. Ani mi tam moc neprekáží ta šerpa. Ten deštník by byl ok, kdyby tam nebyl ten růženec. Určitě bych přidala nějakou výraznější barvu. Aspoň na doplňcích.
Obličej...Z dálky se mi vůbec nelíbí krk-přijde mi moc přestínovaný a tím pádem vypadá mnohem užší. Ale možná to je jen tím peřím. Obličej na mě působí nepřirozeně. Masky mám ráda a tahle se opradu povedla, oči jsou pěkné, ale zneznámého důvodu mi na obličeji něco nesedí a nevím co... Z blízka vypadá krk mnohem lépe- stíny jsou akorát a vypadá přirozeně-chválím. I maska se mi z blízka líbí. Pěkné jsou detaily-na jedné straně nosu je více stínu než na té druhé apod. Možná bych trochu zakulatila obočí. Líbí se mi zvýrazněné klíční kosti.
Celkově bych něco ubrala a přidala barvy.
Dala bych 7/10 bodů.
Ale všechno to jsou pouze moje názory! Rozhodně se nikdy ve všem neshodneme.
----Dara543----
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama