close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Weekend updates- 04.

5. října 2014 v 15:32 | LuckylennyCool |  Weekend updates
Ahoj tak je tady zase konec týdne a sním i weekend updates.
Tento týden na stardollu byl podle mě neskutečně nudnej.

Hned v pondělí přišla do starplazy druhá část kolekce Miss Stardoll World.
Opět ani jedna položka za starmince, předražené, a poměrně ošklivé kousky. Líbili se mi jenom ty lesklé džíny, které jsem si taky koupila a bílé obyčejné tričko.

Ve středu přišel předražený limtovaný obchod Antidote. Kolekce byla inspirovaná značkou Moschino. Dlouhou dobu čekám na nějaké tribute obchody s touhle značkou které mají obvikle přiměřené ceny (do 50 sd), ale ne stardoll přidá obchod kde je nejlevnější položka za 30 sd a rychle se všechno vyprodá.
Z celé kolekce se mi moc líbí ty motorkářské šaty. Jenomže jejich cena je příšerně vysoká, a i kdybych na to měla tak je stejně nestihnu koupit.


V pátek přibyla nová kolekce Magic Emporium. Mě se tehnle obchod zdá úplně zbytečný. Kouzelnické věci levitující ve vzduchu, pes na starodávném kole, to opravdu není nic pro mě. V celé kolekci je jedna věc za starmince.


V průběhu týdne také přišli 50 % slevy na obchod Fever- všechny položky mají teď maximální cenu 8 sd, kolekce je pěkná tak si pospěšte a něco si kupte. :)

Pořád čekám zda stardoll vydá novou kolekci Basic decor a Basic clothes. Tyhle obchody jsou levný a mají moc pěkný oblečení. Stardoll by mohl taky zapracovat na tich cenách. Jsou opravdu neúměrně vysoké. Dřív byl stardoll pro všechny- teď je to jenom věcí toho kdo tam narve víc realných peněz. Já osobně si členství kupuju ale vím že to spoustu lidí nedělá.

Nezapomeňte že zítra je poslední možnost se přihlásit do prom challenge. Zatím se přihlásili 3 lidi, jestli jich tam zítra nebude víc soutěž rušíme. Jestli má někdo otázky k tomu jak nám poslat fotku nebojte se na nás obrátit. :)

xoxo LuckylennyCool
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama