close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Listopad 2014

Weekend updates- 11.,12.

30. listopadu 2014 v 12:49 | LuckylennyCool |  Weekend updates
Ahoj po dlouhé době za kterou se moc moc omlouvám jsem zase spátky s weekend updates!

První obchod který zhodnotím je Pretty n Love interior.
Tenhle obchod mám docela ráda ale tahle kolekce se mi nelíbí. Příjde mi docela dětinská, sedačka- je to dobrá ale před pár týdny jsme dostali podobnou do Sweet Suites. Opravdu moc se mi líbí ten Love nápis ve francouštině a ten koberec.


Callie´s picks Cozy Coats
No jak to říct- kabáty jsem dostali už v It Girls a ty byli mnohem hezčí. Tahle kolekce se mi vůbec nelíbí, kabáty jsou jak namalované takže moc realně nevypadají. Víc k tomu asi nemá cenu psát.

Subcouture
Tenhle obchůdek je limitovanej jenom na víkend. Je to jedinej limitovanej obchod s cenama do 30 sd. Z minulé kolekce mám 4 kousky ale z téhle jenom 1. Víte proč? Tahle kolekce se mi absolutně nelíbí. Kombinace materialu z pytlů na odpatky a kostek z košilí kanadských dřevorubců je divná. Jediné šaty které se mi líbí jsou ty červené se zlatými cvočky které jsou překvapivě SUPERSTAR ONLY.

Bonjour Bizou
Tenhle obchůdek jde kolem mě stejně jako šly kolem mě i PPQ kolekce protože jsem tento tíden neměla moc času tak jsem se tam ani nepodívala. :D
PPQ je rozdělené na dvě části, jedná se o šaty teré existují i v realu. Jelikož nevím ani ceny ani jsem si kolekci neprohlížela tak k tomu nebudu nic psát,

Jak jistě jste už zjistili i na stardoll přišel Black Friday. Skoro ve všech obchodech jsou obrovské slevy!
Co to vlastně Black Friday jee? Jelikož jsem obrovskej Brainiac co se týká USA tak vám s radostí odpovím:D Jedná se o den po díkůvzdání kdy o půlnoci příjdou do obchodů slevy až 90% na všechno, o black friday se nejvíc vyplatí nakupovat elektroniku. Je to americká tradice která trvá již několik desetiletí a tím se oficiálně zahajuje vlna Vánočních nákupů. Pomalu to přichází už i k nám (např. New Yorker, Czech computer....).


A taky nás už zítra čeká první Vánoční Hotbuys věcička na což se velice těším. Jsem zvědavá jestli se stardoll vrátí k tradici že v hotbuys kalendáři byli věci zadarmo, za starmince a za minimum stardolarů. No uvidíme a moc se těším až zítra příjdu domu a kouknu co tam je. :D

V příštím týdnu přidám nějaký C2C (countdown to chritsmas) článek. Bude to buď haul, roomspiration nebo něco jiného každopádně se máte na co těšit! :)

xoxo LuckylennyCool

VS14: Make-up

30. listopadu 2014 v 6:00 | Dara543
Ahoj:)
Přeji příjemnou 1. adventní neděli a přináším vám první článek do letošní VS. Je to článek o make-upu, a je toho víc, tak jdeme na to:)
****CENY NEJSOU AKTUÁLNÍ, VŠE JSEM TVOŘILA JIŽ V PONDĚLÍ A V SOBOTU (v pátek) NÁM STARDOLL NADĚLIL SLEVY****
(Na tomto obrázku se projevily mé grafické znalosti a schopnosti)

VS14-Info

25. listopadu 2014 v 18:55 | Dara543 |  Vánoční série 2014
Ahoj:)
Jak už jsem předznamenávala, bude VS14. Článek do Vánoční série bude každou neděli (adventní).
Protože adventní neděle jsou 4, budou čtyři články.
1. Adventní neděli bude článek o make-upu.
2. Adventní neděli bude článek o výzdobě suite.
3. Adventní neděli bude článek o outfitech.
4. Adventní neděli bude článek o dárcích. O dárcích obecně. O těch, co jsem si na stardollu koupila sama pro sebe, jaké jsem dostala. Nejspíše to spojím i s Haulem.
Bude více článků do VS14, před jejich názvem bude napsáno VS14.
Doufám, že se už těšíte na letošní VS, a že se vám články do této série budou líbit a zaujmou:)
---Dara543---

VS14-Vánoční série 2014

23. listopadu 2014 v 17:50 | Dara543 |  Vánoční série 2014
Ahoj:)
Protože už na blogu nebudou free, tak jsem vám to chtěla nějak vynaharadit. Přesněji Vánoční sérií 2014. Budou to nějaké články (samozřejmě o stardollu) na Vánoční téma. V názvu každého takového článku bude VS14.
Přesněji bych chtěla udělat nějakou Vánoční výzdobu suite, outfity, líčení a určitě bych chtěla udělat i nějakou soutěž, Vůbec netuším jakou, ale nějakou bych ráda uspořádala.
Tak jestli máte nějaké nápady na soutěž, nebo na další články do Vánoční série, tak mi určitě dejte vědět:)
Přesnější informace o VS14, se dozvíte do konce týdne:)
----Dara543---

Změny-18.

22. listopadu 2014 v 6:58 | Dara543
Ahoj:) Už jsem vám na dnešek slíbila další změnu, tak ji máte tady:)
Přezdívka: mirikinika
Změna: Outfit
Odkud: Starplaza
Cena: ------ (neuvedeno)
Styl: Western, kovbojský

Vysvětlení

19. listopadu 2014 v 17:57 | Dara543 |  Informační koutek
Ahoj:)
Moc se omlouvám, že jsem teď dlouho nepřispívala, ale mám i vysvětlení. Dostali jsme docela složitý "PROJEKT" do školy. Zadali nám ho už na začátku listopadu, a učitelka to chce do pátka. Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych to pořád neodkládala a nezačala na něm pracovat až toto pondělí. A ano, tušíte správně-NESTÍHÁM. Ještě k tomu se nám rozbila tiskárna (když jsem ji zahltila deseti stránkami plné obrázků a nesmyslných textů, jeden papír se zasekl uvnitř a já ve snaze jej vytrhnout uvolnila jakýsi panel uvnitř a chudáček netiskne. Psa nemáme a na našeho ušáka jsem to svést nemohla, takže jsem si ještě vyslechla přednášku o tom, jak si neumím vážit věcí, že je to drahý, že přidám nějaké peníze na novou, že je pro mě všechno samozřejmost apod. Takže budu muset přemlouvat tetu aby mi pučila tu její, takže.....) Jo, je mi jasné, že vás to nezajímá, ale tak já se také musím někam vypsat z toho, jak je mi vždy ukřivděno a že škola je prostě na nic. Kdyby naše škola neměla tak aktivní učitele, kteří by stále a pořád nevymýšleli nové a nesmyslné projekty, tak bych nemusela přestat psát články, nemusela bych tisknout tolik papírů (škoda těch stromů) a nezasekl by se mi papír uvnitř té tiskárny.....a dál už to znáte.
Tak se omlouvám, ale v sobotu už se pokusím napsat nový článek:)
----Dara543---

Weekend updates- 10.

15. listopadu 2014 v 13:49 | LuckylennyCool |  Weekend updates
Ahoj, jak začít tento týden byl naprosto nudnej a příšernej. Přidali jenom 2 obchody a jedn z toho byl klučičí.
Minulé dva týdny byli naprosto dokonalé a teď? Hruza!

V pondělí přidali obchod Mr.
je pánskej byla jsem tam jednou, líbí se mi ten svetr s lebkou soba ale jinak nic.


V pátek nové Voilé
Voilé miluju hlavně poslední dvě kolekce. Je nádherná taková sváteční. Dvě položky za starmince, kabelka jen pro SS a zbytek ceny kolem 20 sd. Miluju ty zelené šaty, tu kabelku s hroty a ty bílý šaty. Zvažuju že si tyhle položky koupím.


A jaký máte názor vy?

xoxo LuckylennyCool

Změny-017.

11. listopadu 2014 v 20:36 | Dara543
Ahoj:)
Stejně jako minule si přečtete další díl změn:) Tentokrát s winxbloomicka2.
Přezdívka: winxbloomicka2
Změna: Outfit
Odkud: Suite
Cena: -----
Styl: Podzimní outfit

Změny-16.

9. listopadu 2014 v 19:08 | Dara543 |  Změna
Ahoj!
Vítám vás u dalšího dílu změn. Je úplně neuvěřitelné, kolik se vás za tu chvíli přihlásilo. Vážně je vás hodně, z čehož mám velkou radost! A ještě jsem vymyslela takovou "inovaci". Vždy zkusím se změnou propojit nějaký kousek i z reálného života. Třeba připojím obrázek bot, které by se k outfitu hodily apod. V komentářích mi, prosím, dejte vědět, jestli se vám tento nápad líbí a jestli má být něco podobného i v ostatních změnách. Takže se hned pustíme do první změny:) Začneme hráčkou (dollkou) annak715.

Změny-vyjádření

8. listopadu 2014 v 19:12 | Dara543 |  Informační koutek
Ahoj:)
Tohle ještě nebude změna, ale spíš takové malé vyjádření k nim.
Já mám Změny moc ráda, baví mě, ale tohle vážně nejde. Formulář pro přihlášení do Změn je opravdu primitivní, ale stále se nacházejí lidé, kteří ho nechápou.
Přezdívku na stardoll vyplnili (zatím) všchni vždy správně. Co chcete změnit, to už je horší. Většinou uděláte jen pomlčky, ale stále jsou lidé, kteří odpoví normálně. Dále otázka odkud (suite/starplaza). To je kámen úrazu. V poslední době všichni píší jenom jo. A co znamená to jo? Nebo napíšete obojí. A v mích silách opravdu není to nějak kombinovat. Za kolik? Opět. Napíšete třeba jenom 2, nebo třeba mi píšete, že máte i miliony (O.o) Styl. Velká většina napíše: to je jedno. Asi tady někdo nepochopil význam Změn. Pro mě to znamená, že mi někdo poradí, když si nevím rady když se chci obléknout na nějakou příležitost. A pak mě dorazí, když někdo napíše-to je jedno. Mě to sice těší, že mám volnout ruku, ale není to takovej přínos pro toho člověka. Dále mám také třeba deset přihlášek od jednoho člověka. (Třeba po 5-ti minutách -.-)
Proto jsem zavedla nový formulář (http://goo.gl/forms/KsMpKEbrRZ)
VŠICHNI, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZMĚNU, SE PŘIHLÁSÍ NA TOMTO, NOVÉM, FORULÁŘI. "JEDE SE OD NULY" TAKŽE I TEN, KDO SE PŘIHLÁSIL VE STARÉM FORMULÁŘI SE MUSÍ PŘIHLÁSIT ZNOVU. JE TO HLAVNĚ KVŮLI PŘEHLEDNOSTI.
Děkuju za pochopení
----Dara543----

Weekend updates- 08.,09.

8. listopadu 2014 v 13:57 | LuckylennyCool |  Weekend updates
Ahoj, hned na začátek velká omluva za to že jsem za 14 dnů nic nenapsala ale neměla jsem na to ani čas ani náladu. Jelikož se blíží čtvrtletí tak sem si ve škole musela máknou, tak sem se pořád učila a na stardollu jsem byla max. 5 minut- vyměnit outfit a jít. :D

Tak a teď už na to co se dělo na stardoll.

Začátek Halloweenského týdne- pondělí- Bod Mod Horror

Do tohodle obchodu jsem se okamžitě zamilovala. Koupila jsem si kostým vlkodlaka a upíří oči. Obchod je docela levnej, ale jsou zde jenom 4 položky za starmince a upíří rty jen pro superstar. Opravdu se mi nejvíc líbil ten vlkodlak ale i zombie tělo kde jsou vidět žebra- je to prostě dokonalý.
Ale přece jenom jedna věc mě na tomto obchodu zarazila- Nabízejí šaty pro kostlivce za sd ale v obchodě basic mají úplně ty samé za starmince.


Středa- Tingeling Halloween Couture

Když jsem na stardollu začínala tak byl obchod Tingeling stalým obchodem, ale pak zmyzel a začal se vracet jenom na hallowee, což mi příjde škoda protože se mi ten obchod líbil.
V nové kolekci se mi líbily ty pavučinové šaty, to černé sako a ty šaty úplně napravo- trochu mi připomínají šaty od Saint Laurena které měla Milley Cyrus vloni na TCA´s . Moc sem do toho obchodu nechodila ale myslím si že je poměrně drahý ale nevím.


Pátek- Furry Friends

Mám moc ráda zvířata na stardoll ale tyhle nijak nevyužiju. Jsou oblečený do kostýmu takže je opravdu využijete jenom na halloween. Myslím že tenhle obchod moc úspěch neměl protože jsem na instagramu neviděla jedinou fotku těhle mazlíčků. Ceny jsou sice nízké ale jenom stardolary.
Ale co jsou strašně roztomilý. Nejvíc se mi líbí ten duch a burger king.

Pondělí 3.11- Fallen Angel

Tento obchod jde nějak kolem mě. Je jenom pro metaláky a emáče já osobně z něj nic nemám ale to se po pondělní kolekci změní. Nová kolekce se mi strašně líbí. Ten peplum top je naprosto dokonalej- připomíná mi jarní kolekci LE ale za nižší cenu, ty černé sešívané šaty a ten naprosto dokonalej paví kabátek (nevím jak jinak to nazvat).
Kolekce je opravdu povedená a je taková GLAM.

Středa 5.11- Callie Picks - True Blue

Miluju modrou, všechny odstíny a tak jsem z této kolekce nadšená. Bohužel opět stardolary a pár starmincí ale ceny docela ujdou. Hned jsem si koupila ty diamantový brýle a přemýšlím nad koupí toho světle modrého saka. Mimochodem ta srdíčková róba je k sežrání. :3
Jenom mi vadí že se jedná o obnovené položky a tudíž jsou dražší- a o hodně.

Pátek 7.11- Fashion Furniture

K tomuhle obchodu nebudu nic psát protože mi příjde úplně zbytečný, myslím že přidali jedno patro a vůbec nic se mi tam nelíbilo. Jenom vím že tam je stolek a polštář za starmince.

A jaký máte názor na nové obchody vy?

xoxo LuckylennyCool

Konec free?

7. listopadu 2014 v 19:05 | Dara543 |  Informační koutek
Ahoj:)
Určitě víte, že už není povolené používat porxy weby pro získávání free věcí. A už je známo několik blogů, kde kvůli šíření free věcí (získaných díky proxy) byli zrušeny jejich účty na sd. A já to opravdu nechci riskovat. Blog určitě půjde dál, jen bez free. Berte na to prosím ohledy. Díky:)
----Dara543---

Make-up na HALLOWEEN

2. listopadu 2014 v 19:56 | Dara543 |  Make up podľa celebrity
Ahoj:)
Vím, že už to není tolik aktuální, ale dřív jsem opravdu nestíhala.
Bude to mini tutoriálek na Halloweenský make-up. Je to make-up, k outfitu, který jste už viděli v mém minulém článku.