C2C- Christmas Movies + SOUTĚŽ

9. prosince 2014 v 10:00 | LuckylennyCool |  Vánoční série 2014
Ahoj, Vánoce jsou už za dveřma a s nima se blíží i nekonečné přežíračky a Vánoční filmy. Já moc nemusím typické pohádky jako Popelka nebo Mrazík- za těch 18 let co jsem na světě jsem si je hodně okoukala tak dávám přednost "americké" klasice.

Předem chci říct že tento článek není moc o stardollu ale snad si ho přečtete a bude se Vám líbit. Na konci článku je Vánoční soutěž!
Pozor v článku je i pár spoilerů!


První film kterým Vám chci představit je opravdu klasika: It´s a Wonderful Life- (Báječný život, život je krásný)
Ani není moc Vánoční je spíš o tom že si máme vážit svých blízkých, a že když se nám jednou něco nepovede nemá cenu se z toho střílet do hlavy. V tom filmu jeden starý pán řekne věc, kterou používám a říkám ji malým dětem který ji milujou: "Pokaždé když zazvoní zvonek, jeden anděl získá křídla".


Další klasikou je film Bílé Vánoce s Bingem Crosbym. V tomto filmu zazní nejprodávanější Vánoční píseň všech dob "White Christmas" kterou nazpíval právě Bing Crosby. Později ji přezpívalo hodně umělců a mezi nimi i Karel Gott. Jedná se o moc krásný muzikál o dvou kamarádech z vojny co připravý ty nejkrásnější Vánoce pro svého bývalého velitele. Samozřejmě je zde i láska a jestli Vás zajímá víc tak se na ten film určitě podívejte. Oblečení z tohoto filmu bylo i před 2 lety na stardollu a ve starplaze ho ještě pořád najdete.

GRINCH- Jim Carrey v jedné ze svým nejlepších rolí. Hnusný, smradlavý, chlupatý a zelený panák co nesnáší Vánoce. Myslí si že když ukradne dárky tak to Kdovíkům zavaří ale smůla, malá Cindy mu ukáže podstatu Vánoc a on vše napraví. Bez Grinche si Vánoce ani představit nedokážů.

Vánoční skřítek. Další vynikající komik Will Ferell, dovolím si říct že tohle je jeho nejslušnější film. Příběch skřítka Buddyho který je vlastně člověk vychovaný skřítky je báječný. Nejúžasnější scéna je když na konci Joy začně zpívat Santa Claus is Coming to town, protože si uvědomí věc kterou ji řekl Buddy "Chceš-li šířit Vánoční veselí, zpívej tak aby tě všichni slyšeli". Takže rozuměli jste? Musíte zpívat! :D

Všichni koukaj na štědrý den na Popelku ale LuckylennyCool ne! Ta se kouká na Pelíšky. Podle mě nejlepší český film, který vyprávý o událostech roku 1967-1968. Mirek Donutil je tady opravdu báječnej- komunistickej fotr co mu jeho synátor dává kapky při každé příležitosti, a ožere se i na štědrý den. Kde jen ty sodruzi z NDR udělali chybu?

Vánoční prázdniny/bláznivá Vánoční dovolená.
Clark Griswold se rozhodne na Vánoce pozvat všechny příbuzné. To zní hrozně, navíc když jste nešika jako Clark, který pokryje svůj dům 250 000 světélkujícími žárovičkami které mu ve výsledku vůbec nesvítí. Film u kterého se řežu smíchy i když už ho znám na vzpaměť. Všem doporučuji se na něj podívat! To je rozkaz:D

a teď již slíbená soutěž, první dva kteří mi odpoví na následující otázky získájí jakoukoliv položku z kolekce White Christmas, Film Theory ve starplaze, kterou si sami vyberou a dají do wish listu. pozn. strom a ozdoby už nejsou dostupné. Odpovědi na otázky můžete hledat na netu nebo přímo v článku!
a teď ty otázky:
  1. Kdo v originále nazpíval píseň Bílé Vánoce (pozor chci úplně původního zpěváka, angličana nenechte se zmást)?
  2. Kolik ve straplaze stojí modul apartmá The Loft?
  3. Kolik žároviček se rozhodne Clark dát na svůj dům ve Vánočních prázdninách?
  4. Co se stane když zavoní zvonek?
Na co jsem to jenom zapoměla? NA KEVINA!
No jistě Sám Doma tady nemůže chybět. Genialní klučík co ho na Vánoce zapoměnou rodiče doma, zlikviduje dva hloupé zloděje co se ho pokusí vykrást.


Tak nezapomeňte soutěžit, první 2 vyhrajou, odpovědi jsou v článku. Snad se vám můj výber filmů líbil a uvidíme se v dalším článku.

xoxo LuckylennyCool

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mirikinika mirikinika | 9. prosince 2014 v 17:22 | Reagovat

1.Bing Crosby
2.249 stardolarů
3.(nevím jestli myslíš tenhle zvonek) Přišel Ježíšek a donesl dárky

2 mirikinika mirikinika | 9. prosince 2014 v 18:45 | Reagovat

3.A jestli myslíš to z filmu, tak anděl získá křídla

3 KatyPerry.SK KatyPerry.SK | 9. prosince 2014 v 19:28 | Reagovat

1. bing crosby
2. 249 alebo  250 sd neviem :/
3. 250 000 svetielok
4. vždy ked zazvoni zvonec anjel dostane kridla

4 mirikinika mirikinika | 9. prosince 2014 v 21:20 | Reagovat

Trochu jsem se zamotala- 1. Bing Crosby
2. 249 stardolarů
3. 250 000
4. u nás to znamená, že jsou dárky ale ve filmu,, že anděl dostal křídla

5 LuckylennyCool LuckylennyCool | Web | 9. prosince 2014 v 23:40 | Reagovat

[3]:

[4]: Super! Tak si něco z té kolekce dejte do wish listu a já Vám to do konce týdne pošlu! :-)

6 anonym anonym | 10. prosince 2014 v 14:15 | Reagovat

ahoj ve kterem obchode je white christmas ?? :-(

7 luckylennycool luckylennycool | Web | 10. prosince 2014 v 14:27 | Reagovat

[6]: Fil Theory ale je to už jenim v katalogu

8 andzije andzije | 10. prosince 2014 v 15:13 | Reagovat

1.V orginále píseň nazpíval Bing Crosby.
2. Model apartma The Loft stojí                             249stardolarů.
3. Clarck se rozhodne dát na svůj dům 250,000 žároviček.
4.Stejně jak u mirikiniki když u nás zazvoní zvoneček tak to znamená 'Hurá na dárky',ale ve filmu že anděl dostal křídla :)

9 Frankie Frankie | Web | 10. prosince 2014 v 20:39 | Reagovat

Jé, ty my čteš myšlenky! Sice ty dva první filmy jsem neviděla, ale jinak jsou to moje klasické filmy na každé vánoce! Bez Grinche si taky svoje vánoce už nedokážu představit, nedávno jsem to nahodila ve škole a hrozně mě překvapilo, že ho polovina třídy vůbec neznala! Elf je taky skvělej, vždycky se strašně směju i když už jsem to viděla několikrát. A pelíšky? To samé! Žádnej císařův pekař... nejradši mám nerozbitné skleničky z NDR =D
Snad nebude vadit, když se nezůčastním soutěže..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama