close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

VS14-Dárky

21. prosince 2014 v 6:06 | Dara543 |  Vánoční série 2014
Ahoj!
Dnešní článek je můj poslední do Vánoční série 2014, vím, nebylo jich moc, ale.....všichni se zbláznili!


Ano, všichni se zbláznili. Ve škole nám poslední dny dávali co nejvíce písemek, přehazovalI nám hodiny jak se jim zachtělo, jen aby ještě stihli nasbírat co nejvíce známek a zadat desítky úkolů. Neřeknu, kdyby to bylo úkoly, že je stihnu všechny za den, dva. Ale ony jsou Vánoce a já píšu jednu slohovku za druhou, počítám příklady (ze 14 stránek mám 2) a překládám texty. Jsou prázdniny, Vánoce, svátky a my máme úkolů více než jsme dostaly od začátku roku. No nic, dost mím výlevům o škole....
Dárky.
Začnu realitou. Mé každoroční běhání po nákupních centrech jsem letos kvůli nemocem nestíhala, takže jsem objednala něco přes internet a doufala, že se balíky nikde nestratí. Nakonec přišli úplně všechny a světe div se, neporušené a nezničené. Pak přišla moje úchylka-balení dárků. Miluju balení dárků. No a protože si to pořádně vychutnávám, tak zabalit pár dárků znamená den v háji. Ale co.... Jinak, co bych ráda našla pod stromečkem? No, ani nevím, co mám čekat, dopis "Ježíškovi" za mě letos psala moje milovaná (už mnohokrát zmiňovaná) sestra. (7, věk uvádím pro upřesnění termínu Ježíšek) Ale nevím jak u vy, ale pro mě by Vánoce bez PONOŽEK jako dárek, nebyly Vánoce:)
Ale už k stradollu. Dárků jsem letos moc neposílala. Poslala jsem adminkám a sestře. Ještě chci poslat jedné holčině, ale musím něco našetřit, poslední úspory zkončily ve Vánoční soutěži.
Vím, že jsem 95% článku zaplnila informacemi o realitě, ale teď je realita mnohem hezčí, než stradoll. Tak mi to promiňte.
Přeju vám krásné vánoční stvátky, ať na Štědrý večer pod stromečkem najdete to, co ci přejete, hodně výborného cukroví, štěstí, pohody :) A samozřejmně SVĚTOVÝ MÍR.
----Dara543---- (ŠTASTNÉ A VESELÉ!)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jimuli jimuli | Web | 29. prosince 2014 v 18:43 | Reagovat

:-D

2 lkoji lkoji | E-mail | 13. prosince 2015 v 21:21 | Reagovat

:-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :hovnoooo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama