Duben 2015

Lookbook-3. (15.březen-27.duben)

27. dubna 2015 v 17:50 | Dara543 |  Lookbook
Ahoj:)

LOOKBOOK (15.3.-27.4.)

Další lookbook je plný outfitů, které jsem "sestavila" hlavně proto, že jsem si v tu chvíli koupila něco nového a znáte to, prostě nemůžu čekat, ale musím ty věci "unosit" hned!

Tress-up

26. dubna 2015 v 16:56 | mirikinika |  Obchody a oblečení
Ahojda. Za 1.- kvízová soutěž se ruší a za 2. - máme tu nvou kolekci Tress-up, kterou vám tímto článkem chci představit.
Tahle kolekce je inspirovaná účesy celebrit ( nicméně já v tom podobnost nevidím, jedině názvy). Jelikož jsem si včera koupila nové vlasy, ještě před touhle kolekcí, jsem NAŠTVANÁ!! Dělám si zálusk na dvoje, nebo troje vlasy, uvidím, na které našetřím dřív. Každopádně tahle kolekce- je tak půl na půl. Některé vlasy bych na sebe nevzala, jiné musím mít. Novinkou jsou vousy všech barev- od černé až po světloulinkatou ve dvou stylech. Přijde mi to jako docela dobrý nápad... Jedny vlasy jsou pro superstar, zrovna takové hezké, které bych si koupila. Škoda... Celkem je tahle kolekce povedená, ale jako vždy drahá. Koupíte/koupili jste si něco ? Které vlasy se vám nelíbí a které líbí ?

Nové Callies Picks No.39 (Rock On)

22. dubna 2015 v 18:06 | Dara543
Ahoj:)
Opět tu jsem s novým článkem:)
(Jen tak mimo, vzali mě na střední školu♥)
Dneska to bude něco málo o nové kolekci Callies Picks No.39 (Rock On)

Kvízová soutěž

19. dubna 2015 v 12:23 | mirikinika |  Soutěže
VYHLAŠUJI SOUTĚŽ V PODOBĚ KVÍZU o některou z položek obchodu BASIC ( poslední kolekce- stříbrná, zlatá a bílá) DLE VÝBĚRU VÝHERCE

Viděla bych to tak, že ho rozdělíme do několika etap- každý den 1 otázku. Doporučovala bych psát si písmenka na papírek, protože pokud odpovíte správně na všechny otázky, vyjde vám z nich tajenka která souvisí se stardoll. Otázek bude 9= 9 dní= 9 písmen. Do komentářů pište své tipy, abych měla přehled kdo se účastní. K poslední otázce napište celou tajenku. Já si vaši přezdívku ze stardoll zapíšu na papírek k ostatním a provedu losování. Toho, koho vylosuji, zmíním v dalším článku co nejdříve to půjde. Snad pro vás nebude těžké hledat odpoivědi a zúčastní se vás dostatek. POKUD SE NIKDO NEZÚČASTNÍ, SOUTĚŽ SE AUTOMATICKY RUŠÍ !
1. OTÁZKA: KDO SE STAL MISS STARDOLL WORLD V ROCE 2010 ?
D) FlorGatalinda10
S) perilice2
J) ashleesoul

Utněte jim hlavu!

17. dubna 2015 v 19:50 | mirikinika |  Stardoll grafika
AHOJ! Asi vás vyděsil ten nadpis článku, takže se za to omlouvám. :D No, možná tuhle hlášku znáte, ale pro toho, kdo ji nezná dám nápovědu: bílý králík, uplkuchen, Tydlidýn a Tydlidum, modrý houseňák.... Znáte? ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ :) Teď už by vám mohlo dojít, o jakou postavu se jedná, ale jestli přece ne : Srdcová Královna. Velká hlava, přísná vláda, červená barva- typické znaky. Jednou mě to napadlo, ani nevím jak, ale chtěla jsem zkusit něco netradičního. Byl pro mě docela oříšek, vytvořit ze stardoll tu hlavu. Já osobně si myslím, že se mi to nakonec povedlo. Ostatně celou postavu si můžete prohlédnout ( a zhodnotit) zde: ( ups, ujela mi sukně)

Nová adminka Jess

17. dubna 2015 v 9:35 | Jessica17perla |  Others
Zdravím!
Tímto bych se vám chtěla představit, přece jenom, máte právo vědět, kdo vám tady píše články :D. Moje jméno na stardoll je Jessica17perla. Hru hraji přibližně dva roky s menší pauzou. Na akademii se moc nesoustředím, spíš mě baví zkoušet různé styly a vymýšlet stále nové způsoby oblékání. Ráda bych sem do budoucna psala články o novinkách na stardoll, články které radí se stylem a tak dál. Nic nového. :)
Doufám, že vás moje články budou bavit!
Jessica17perla

Jak se obléct levně a efektivně

17. dubna 2015 v 9:01 | Jessica17perla |  Others
Zdravím všechny hráče/hráčky stardoll!
Abyste na stardoll vynikli a zaujali, musíte se umět obléct.Hodně lidí si myslí, že hezké oblečení lze sehnat jenom draze, ale opak je pravdou! tak například v basic naleznete opravdu nádherné kousky za starmince! skvělý dojem uděláte třeba sladěním black mariniere pull a White zips jeans. Tenhle skvělý outfit vás navíc vyjde jen na 88 starmincí!Pro odvážnější typy jsou vhodné šaty black lace dress. Cena jen 52 starmincí! a přitom by klidně mohly stát i srtardollary. A poslední vybraný kousek z tohoto obchodu je nádherný kabátek Basic knit Cardigan. Na další nádherné oblečení jsem narazila taky v obchodě pretty in love. Tak třeba naprostou nutností ve vašem šatníku je tričko Alpaca leaf sweater. seženete ho jen za 133 starmincí! Také si rozhodně prohlédněte jarně laděnou sukni floral print pencil skirt. Laděná do pastelových barev s nádhernými květy. Další a poslední obchod s oblečením, do kterého se dnes podíváme je evil panda. Na první pohled mě zaujali kalhoty Space Invaders liggings. Krásné kalhoty jen za 137 starmincí! Další a už o něco levnější kalhoty jsou red slimp paints, červené kalhoty jen za 45 starmincí. A samozřejmě crazy tílko muffin Print tee jen za 63 starmincí! Pro milovníky ulítlích kousků je panda evil jako stvořený. Tak to by bylo pro dnešek vše!

Změna 28.

16. dubna 2015 v 18:54 | Dara543 |  Změna
Ahoj:)
Po delší odmlce je tu nová Změna.
Přezdívka: rybarvasik
Změna: Outfit
Odkud: Suite
Cena: -----
Styl: Elegantní

Úplně nový vzhled

16. dubna 2015 v 15:09 | mirikinika |  Others
Ahoj! Jdu si takhle na stardoll a co nevidím? Úplně jiná přihlašovací stránka a co teprve ten mazec po přihlášení! Když jsem na přihlašovací stránce viděla ty postavy,byla jsem děsně vytočená. Nové postavy mají tak hezké oblečení, vlasy a nábytek do začátku! Docela mě to mrzí, že nám to stardoll nekompenzoval nějakým ,,dárečkem,,.... Mě osobně tenhle vzhled připomíná vzhled facebooku. Nemůžu si pomoct, ale podle mě se mu stardoll podobá.
Já ho ale hodnotím velmi kladně, jelikož mi to přijde přehlednější a zbývá víc plochy pro samotnou hru. Ještě se ale učím, kde si co mohu najít a věřím, že nejsem sama... Proto mám pro vás pár obrázků s popisem, abyste se neztratili!

Nové BASICS

15. dubna 2015 v 18:06 | Dara543
Basics. Obchod známí pro své jednoduché vzory, jemné barvy, nenáročné střihy a levné, efektivní oblečení. Můj asi nejvíce oblíbený obchod.
(Trochu netradiční úvod:) )
Jinak, dnes jsem psala přijímačky a strašně moc děkuju všem, kteří mi včera popřáli hodně štěstí, ani mě nenapadlo, že si někdo vzpomene, ale asi 5 slečen si udělalo ten čas a napsalo mi♥
Ale už k tématu. I dnes máme nové patra do obchodu, tentokrát do BASICSu.

IT GIRLS

14. dubna 2015 v 18:34 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj:)
Už včera nám nadělili nové patro do obchodu It girls, ale já se učila na přijímačky (které jsou už zítra!) takže to stihnu napsat až dnes:)

Vylepšení v salónu krásy

13. dubna 2015 v 14:43 | mirikinika |  Others
Ahoj! Máme tu malé vylepšení, je sice trošku nedomyšle ale určitě to stardoll napraví. Jde o to, že v salónu krásy si můžete prohlédnout položky z katalogu! Tlačítko najdete nad záložkou VLASY. Je to celkem fajn vychytávka AŽ NA JEDNU CHYBIČKU. Položky si můžete prohlédnout, nikoli vyzkoušet.... To mě hrozně mrzelo, těšila jsem se, že už nebudu muset nikde lovit nějakou postavou se spoustou makeupu na svou grafiku, ale budu si moci naaranžovat mojí dollku... Snad se od stardoll dočkáme i vylepšení v podobě vyzkoušení. Za mě by to mohlo být i v apartmá, Vím, je tam suite shop ale v tom zase není oblečení. Kdo ví, co nám stardoll přichystá do budoucna!

Novinky na stardoll(u)-interiér

11. dubna 2015 v 18:41 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj:)
Už je to trochu déle, co jsem psala článek Novinky na strdollu-móda a dneka to budou ty nejprodávanější věci z interiéru:) Vezmu to jen tak "letem-světem"

Easter outfit part 3

10. dubna 2015 v 18:47 | Dara543 |  Free
Ahoj:)
Dnes velikonoční vajíčko najdete ve starplaze a když na něj kliknete, dostanete moc krásnou sukni:)
----Dara543---

Nové Callie´s Picks no.38

8. dubna 2015 v 19:34 | Dara543

Callie´s Picks no.38 Backstage Styl

Ahoj:) Dneska nám stardoll nadělil dvě nová "patra" do obchodu Callie´s Picks.

Nové Splendid

7. dubna 2015 v 18:19 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj:)
Stradoll nám nadělil nové položky do obchodu se šperkami, býlemi a "řasami".

Novinky na stardoll(u)-móda

6. dubna 2015 v 21:12 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj:)
Včera jsem vám slíbila na dnešek článek, ale leze na mě nějaká chřipka takže je až teď, takhle včer.
Dneska vám ukážu co se na stardollu nejvíce prodává a kupuje. Opět jsou všechny obrázky zaplikace Stardoll Acess.
Tentokrát to bude hlavně móda a příště interiér:)

Elsina malá sestřička

6. dubna 2015 v 17:45 | mirikinika |  Stardoll grafika
Minulý obrázek- Elsa se vám moc líbil, proto vám přináším další postavu na stejné téma. Každý, kdo viděl ať už Ledové království nebo v originále Frozen ví, že celý příběh by se neobešel bez Elsiny sestřičky- Anny. Tak, tady je trochu stardollovsky upravená:

Easter outfit part 2

6. dubna 2015 v 7:08 | mirikinika |  Free
V první části tohohle free jsme obdrželi KRÁTKÝ TOPÍK S KRÁLÍČKEM. (To z obrázku) Myslím, že se dá použít i jindy, ne jenom a velikonoce. Dnešní část toho outfitu se skrývá..... v části stardesignu - VLASOVÉM ODDĚLENÍ ! Nemyslím si, že každý chodí denně do stardesignu, ani já tam tak často nechodím.... Každopádně i když jsou ty Velikonoce, tak bych si udělala minutku a skočila na stardoll. Opět si zahraju na paní tajemnou a neřeknu vám, co to je. (=^.^=)

HAUL

5. dubna 2015 v 20:38 | Dara543 |  Others
Ahoj:)
V dnešním článku vám ukážu věci, které jsem si včera koupila.
(Btw. dneska máte poslední šanci rozhodnout o tom, jakou soutěž chcete (v tomto článku:http://stardoll-world.blog.cz/1504/velikonocni-soutez :), půjde to asi tak do 21:00, pak už bude rozhodnuto a zítra by měla začít soutěž)

Legální free- Easter outfit part 1

5. dubna 2015 v 7:27 | mirikinika |  Free
Sice je hned na začátku blogu napsáno, že nevydáváme nová free, ale tohle je zcela legální a všem dostupn. A co pro jeho získání musíte udělat ? Jenom se přihlašte a jděte si upravit doll do salónu krásy. Po levém boku uvidíte fialové vajíčko. Klikněte na něj a budete přesměrováni na Easter egg hunt stránku, tu můžete křížkem v pravém rohu zavřít nebo jít znovu na stardoll. Ve vašem apartmá bude u skříní krásné vajíčko. To vajíčkačko v sobě ukrývá dnešní dáreček. Neřeknu vám co to je, udělám vám přdkvápko. :) Snad se vám to bude líbit jako mě.

Stardoll Elsa jako živá

4. dubna 2015 v 19:52 | mirikinika |  Stardoll grafika
Ahoj! Vítám vás u prvního z mnoha článků plných grafiky. Bylo by téměř nemožné, abych vám dávala návod na to, jak něco podobného vyrobit, protože by ho nejmíň polovina z vás nepochopila. ( I když těchto návodů je na internetu spousta- vlastní zkušenost.) V této dlouhodobé sérii článků, vám představím své výtvory, zhodnotím je podle sebe a zeptám se i na váš názor(!).
Tenhle můj výtvor vznikl po tom, co jsem se koukala na pohádku Ledové Království ( překvapivě :D). Už mi docházely nápady a tak jsem si řekla, že si jí vyrobím. Byl to trochu těžší kalibr kvůli těm šatům.
Tady vám představuji královnu Elsu Arendelskou:

Velikonoční speciál 2/2

4. dubna 2015 v 14:36 | andzije│anime
Je tady druhá část Velikonočního speciálu.

Minule jsme skončili u outfitu, proto dnes navážeme na make-up. Make-up jsem vybrala takový, aby se hodil k outfitu.

Tentokrát se nebudu rozepisovat jaké položky jsem použila, většina je z DOT a kdyby vás zajímala konkrétní položka, zeptejte se na asku.
Jako vždy začínám očima. Ani dnes se to nemění, nanesla jsem jumbo bílou tužku do koutku oka a pokračovala skoro do poloviny. Poté jsem vzala světle růžovou jumbo tužku a domalovala až do vnějšího záhybu oka. Ke konci, když mi zbývala už jen řasenka, tak jsem si vyhrála trochu s dolní linkou a až po dokončení ''stínu'' jsem nanesla řasenku.
Na pusu, jsem použila světle růžovou rtěnku a poté jsem nanesla na horní ret bílý lesk na rty.
Tímto je look hotový.


Rozhodla jsem se i pro druhý make-up tutorial, který je trochu složitější a připomíná mi velikonoční vajíčko :D
Tento make-up není určen ke konkrétnímu outfitu.

Jako podklad je světle zelený stín, který naneseme na celé víčko. Dále jako linku použijeme žlutý stín, který začne u čtvrtiny víčka a skončí u tři čtvrtiny :D Poté namalujeme modrý pruh na místě budoucí linky. Posledním krokem je řasenka a oranžová linka, kterou použijeme ve vnějším záhybu oka.
Na rty nám vystačí světle žlutá rtěnka a look je hotový.


Jdeme na poslední bod celého speciálu. Ukážu vám moje návrhy, kterými se můžete inspirovat na velikonoční vajíčko :)))

První vajíčko je nejznámější. Má naznačovat tu nálepku, která je kolem vajíčka a jsou na ní různé potisky. Třeba já jsem vymyslela kuřátko u kterého jsou kytky. Druhé vajíčko vám možná také něco říká. Je to, to vajíčko které dáte do vody a když ho vytáhnete tak je barevné.
A to třetí, je spíš taková srandička. Snažila jsem se o mimoně. Není sice nějak pěkný, ale myslím že po dlouhém přemýšlení byste poznali že jde o mimoně :)


Takže tohle je konec speciálu, snad se vám líbil a příště ahoj :))


Limitované Subcouture

3. dubna 2015 v 21:00 | mirikinika |  Obchody a oblečení
K Velikonocím nám jako dárek přichystal tým stardoll limitovanou edici obchodu Subcouture. Bude tu jenom pouhé 3 DNY. Njelevnější jsou dvoje náušnice za 7 sd a nejdražší jsou svatební šaty za 34 sd. Nic není za starmince a jedna položka je pouze pro superstar- šaty za 32 sd. Je to sice hezká kolekce inspirovaná nejrůznějšími reálnými modely předních návrhářů, ale je šíleně drahá, tím pádem si toho my obyčejné dollky moc koupit nemůžeme.... (Některé položky jsou trochu extravagantní, možná až přemrštěné)
Tuhle kolekci bych nazvala dárkem pro bohaté a ne velikonočním dárkem...... A co vaše názory?


VESELÉ VELIKONOCE

3. dubna 2015 v 14:11 | mirikinika |  Stardoll grafika
Všem bych ráda popřála krásné Velikonoce, aspoň trochu jarního počasí v pondělí a bohatou nadílku od velikonočního zajíčka!
PS: Hlasujte v anketě o disciplínu soutěže, čekají vás krásné a hlavně hodnotné ceny!