close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Květen 2015

Novinky na blogu

27. května 2015 v 19:03 | Dara543 |  Informační koutek
Ahoj:)
Dneska vám jen rychle předám nějaké informace ohledně blogu.
Hlavní informaci mám pro Jessica17perla, psala jsem jí to i na stardoll profil, ale ztratila jsem na ní kontakt ve formě mailu, proto prosím, jetsli to čteš, napiš mi ještě jednou na mail nela415@seznam.cz, děkuju :)
Jinak bych ještě chtěla strašně moc poděkovat 2enana za tenhle nádherný nový design pro náš blog, děkuju:)
----Dara543---

Make-up tutorial

21. května 2015 v 19:17 | Dara543 |  Inspirace
Ahoj:)
Dneska přicházím s trochu neobvyklím článkem, ale myslím si, že je docela zajímavý. Jedná se o make-up tutorial. Dopředu říkám, že jsem nekoukala na cenu. Make-up jsem tvořila ve starplaze, protože sama tolik "serepetiček" nevlastním. Určitě ale můžete třeba barvy v mém make-upu nahradit jinou barvou:)


Takhle nějak vypadala má doll před změnou, a takhle po. Je to líčení v různých odstínech korálové barvy. Líbí se vám? Postup je v celém článku:)

Do you want some tea, Watson ?

19. května 2015 v 19:18 | mirikinika |  Stardoll grafika
Tohle bude takový článek 2 v 1- informativní článek a grafika. INFORMATIVNĚ: V neděli jedu na 5-denní pobyt do Anglie, tudíž na vás nebudu mít čas ( rve mi to srdce Plačící ). Po téhle pauzičce se ale budu snažit plně aktivně se blogu věnovat a neflákat to, přece jenom je to zodpovědnost.... a teď to veselejší:
GRAFIKA: -Pro neangličtináře překládám nadpis: Chcete čaj, Watsone ?- Kdo by neznal legendírního vyšetřovatele s dýmnou v kostkované kabátě s neuvěřitelnou dedukční schopností a inteligencí- Sherlocka Holmese. A proč zrovna on ? Patří k Anglii a k Londýnu ( a upřímě- svou doll bych jako královnu nenalíčila a jiný symbol Anglie mě v tu chvíli nenapadl) Přišlo mi to jako dobrý nápad, ale jen do chvíle, než jsem začala pracovat. Dost těžko se mi zvládal vzorek, aby odlišoval část rukávu a pláště.... Nakonec to nevypadá tak zle:

Něco jako základ šatníku-2.

17. května 2015 v 8:00 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj:)
Dneska nebude potřeba žádný úvod, kdo četl můj včerejší článek tak už ví, o co jde. Budeme jen pokračovat, tak žádné zahálení a hurá na to:)

Něco jako základ šatníku-1.

16. května 2015 v 19:37 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj:)
Tak se vám hlásím po delší době s doufám že zajímavým článkem-ZÁKLADY ŠATNÍKU. Určitě jste o něčem takové slyšely, ale asi ne ve spojení s hrou. V dnešním článku vám ukážu věci, které by neměli nikomu chybět a věci, o kterých si myslím, že by bylo dobré je vlastnit.
Určitě nejsem někdo, kdo se v módě vyzná, proto vše berte s rezervou, prosím.
V celém článku uvidíte hlavně věci jednoduché, převážně jednobarevné a nevýrazné.
Ceny berte spíše orientačně, některé věci byli třeba ve slevě, nebo koupeny v akci 2+1 apod.

Nová kolekce TRANSFORM

15. května 2015 v 11:12 | Dara543
Ahoj. Předem se vám omlouvám za to, že tu článek nebyl dřív. Měla jsem dost zařizování... Ale teď ke kolekci:

Podle mě k tomu ten nadpis sedne: REVOLUCE V LÍČENÍ. Ano.... Kolikrát jste viděli něakou doll s maskou a říkali jste si: WOW, kéž bych si takovou taky navrhla. Ale nyní je tu způsob mnohem jednosušší- kupte si masku v TRANSFORM! Jsou rozdělené na 3 části- podle odstínu pleti a v neposlední řadě jsou tu i chlapecké masky ( opět 3 odstíny). Je to vážně geniální nápad, už nemusím vymýšlet jak se nalíčit, abych zvíraznila kontury. Přiznávám ale ,že doll potom trochu ztrácí přirozenost, pokud k ní ale připojíte superstar části obličeje, budete vypadat dokonale. Dlší maličkostí je lesk na rty. Maličký proužek bílého čehosi, co vám dodá dojem, že se vaše ústa leskonou. Z a ty peníze bych to měla navržené a koupené 10x- zbytečnost. Ceny této kolekce jso v řádu stardolarů- konkrétně 14, 16, 20 a 24 stardolarů. Někomu to připadá moc, ale mě to připadá úměrné k tomu, co mi produkt nabízí.
To je všechno.... Snad se vám článek líbil a kolekce ještě víc :)
Že mi to sekne ? :D

Květinová dáma

7. května 2015 v 17:58 | mirikinika
Ahojky! Jsem tu s jedním obrázkem. Vím,že je to zase grafika, ale chtěla jsem napsat o novém Callies Picks ale Dara mi ho vyfoukla :D ( nic ve zlém proti ní). Tak tedy k tomu obrázku- Byl pro mě dost těžký, jsem moc ráda, že program nabízí tu možnost několikanásobného vkládání jedné věci, jinak bych to asi nevytvořila. Neměla bych trpělivost. Tenhle nápad jsem dostala 21. dubna ve škole, když jsme měli projektový den- DEN ZEMĚ. Vlastně to ani nebyl můj nápad, napdal jednu kamarádku a já ho uskutečnila. Stejně si ale myslím, že se moc povedl. Posuďte sami:

Nové Callies Picks No.40 (Orient Express)

6. května 2015 v 18:29 | Dara543 |  Obchody a oblečení
Ahoj:)
Dnes nám stardoll přidal do hry nové Callies Picks, už 40. Tentokrát s "tématem" ORIENT EXPRESS. Všechno oblečení se týká orientu, Číny, Japonska...

Češi, do toho!

1. května 2015 v 17:35 | mirikinika |  Stardoll grafika
Právě dneska začalo MS v hokeji pořádané Českou republikou a zároveň hrajeme dnes i zápas se Švédskem. Při této příležitosti jsem si dovolila vytvořit fanynku českého týmu. Má na sobě oblečení sladěné do našich barev a ten top je na motivy dresů. Sad se mezi vámi najde taky někdo, kdo se bude dívat na hokej, přinejmenším aspoň bude fandit našemu týmu. ČEŠI, DO TOHO!


2 v 1- nové kolekce

1. května 2015 v 11:21 | mirikinika |  Obchody a oblečení
Teď se nám na stardoll vyrojilo dot kolekcí, akcí a vůbec všeho. Já toho mám taky dost, a proto jsem to nestíhala napsat. Rozhodla jsem se tedy spojit obě kolekce do jednoho článku. První část bude o třípatrové kolekci Film theory- Hunger games a druhá část bude zaměřena na kolkci Bod Mod- Inter Galactic. ( víc v c.č.)