close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Červen 2015

Na kafíčko s Jess: city přes stardoll?

29. června 2015 v 16:47 | Jessica17perla |  Na kafíčko s Jess
Zdravím vás u tohoto článku! Sice mě baví psát o módě, ale na tomhle blogu mi něco chybí. Takové ty články s názory na komunitu, na vztahy, na momentální stav hry a tak dále. Proto jsem založila rubriku Na kafíčko s Jess, kam tyhle typy článků budu psát. Dnešní téma jsou city přes stardoll. Tak jdeme na to.


Láska

V dnešní době na stardoll každý s někým chodí. Považuje se to za měřítko prestižnosti. Když máš kluka/holku, jsi žádanější. Lidé si o tobě vytvoří jiný obrázek než kdybys byl/a nezadaná/ý. Je příjemné, když vám někdo neustále píše projevy lásky a zahrnuje vás lichotkami. Jenže pravá láska přes stardoll opravdu vzniknout nemůže. Je to podle mě jen taková hra pro veřejnost, a spíš než krásné mi to přijde roztomilé. Ale samozřejmě nechci urazit nikoho, kdo partnera má. Já jsem taky měla kluka přes stardoll a i když nezažíváme pravou lásku, rozhodně prožíváme velmi silné pocity. Vztah přes stardoll je rozhodně příjemný bonus, ale hodnotami se s tím lidským nemůže ani zdaleka měřit.Přátelsví

Přátelství je něco trochu jiného. S někým si velmi rozumíte, začnete si psát a to už se dá považovat za přátelství. Od přátel ze stardoll žádáme v podstatě to samé, co od přátel v reálu. A když naše podmínky spňují, jsme připraveni s nimi navázat určité pouto. Nikdy to nebylo a nebude stejné jako v realitě, ale přátelství přes stardoll vziknout může. Dokonce má i určité v ýhody, protože nedochází tak často k hádkám. I u přátelství zážíváme velmi silné pocity. I když se hodnotám nemůže moc rovnat tomu reálnému, je rozhodně důležité.Doufám, že se vám článek líbil a vaše názory na city přes stardoll mi napište do komentáře. Vaše Jess

GRWM: Festival

24. června 2015 v 19:20 | Dara543 |  GRWM
Ahoj:)
Dneska vám představím nový druh článků. Bude to GRWM (Get Ready With Me) Takže něco jako "Buďte připraveni se mnou" a to vždy na nějaké téma. Dnes, protože již brzy začíná léto, sezóna různých festivalů a tak, tak vám ukážu outfit a líčení na nějaký ten hudební festival:)

Hodnocení MEDOLL-9

22. června 2015 v 15:44 | Jessica17perla |  Hodnocení MEDOLL
Zdravím vás! Tak dneska jsem se rozhodla napsat svoje první hodnocení MEDOLL.


Ohodnotím dnešní Covergirl, kterou je hráčka LiskaELiska

LiskaEliska
64lvl.
roalyti
Outfit mi z mého pohledu přijde moc hezký. Vypadá draze, ale je sladěný, což je skvělá kombinace. Trochu mě ale ruší šátek, který vypadá jako šála, což se mi moc nelíbí. Kabelka by mohla být o něco menší, ale to není zase tak podstatné. Trochu bych ubrala stín na tvářích. Docela by doll prospělo tváře zrůžovět. Ale jenom trošíčku, nic nápadného. Snad všechno bych jí odpustila díky růžovým nákupním taškám, které dodaly outfitu život. Možná se někomu zdá, že růžová se k černobílému outfitu nehodí, ale bez ní by to byla nuda Tričko i kalhoty jsou spíše jednoduché, což se mi vcelku líbí, protože všechno dokonale vyrovnají doplňky. Boty vypadají sice hodně jednoduše, ale bílá nákupní taška se k nim skvěle hodí . Navíc nápadnější boty by outfit moc rušily. Vlasy jsou skvělá volba, jelikož nijak nezasahují do outfitu a my tak vidíme všechno bez sebemenších problémů.
Celý outfit je uklidňující a když příště vymění šálu za šátek a zesvětlí tváře, možná dostane plný počet bodů. Téhle krásné kombinaci dávám 9/10

Underneath Stardoll- UPGRADE

19. června 2015 v 16:27 | mirikinika |  Obchody a oblečení
Pozor dollky, které se snažíte marně zamaskovat spodní prádlo pod oblečením, underneath stardoll má pro vás přesně to, co potřebujete! Je to sice jenom o pár kousků ,,oblečení,, navíc, ale pořád je to čím dál lepší . Jsou tam nohavičkové kalhotky, podprsenky, sukně a hlavně- overaly. U ž prvně mě s tímto nápadem stardoll příjemně zaskočil. Ihned po odhalení téhle kolekce, jsem škudlila každý stardollar abych si mohla dovolit podprsenku, kterou jsem potřebovala pod jeden top a hurá, nakonec ji mám. Takže spufám, že si taky nějaký kousek opatříte, prtože je to vážně výhodná koupě :)

Nechť vás vždy provází štěstěna !

14. června 2015 v 16:32 | mirikinika |  Stardoll grafika
Uteklo to jako voda a blíží se nám konec školního roku a sním i školní výlet, ( na některých školách) přípravy akademie a pod. Taky se všichni snaží dohnat na poslední chvíli dobré známky ( včetně mě). A s výletem má spojitost i to, o čem že vlastně píšu. Rozepisovat se o vztazích ve třídě nemá smysl, takže to vemu hopem- ve třídě mě neberou a tak jsem si třídenní výlet neužila, tak jak jsem si představovala. Celou dobu jsem byla začtená do knihy- do Hunger games. Nějakou dobu jsem se na ni chystala, ale nebavilo mě to, o výletě náhle začalo. A tak jsem četla a četla- nakonec i dočetla. (nebojte, už se dostávám k podstatě článku) Už dlouho jsem měla schovanou jednu tematickou grafiku, jenže nebyla příležitost, kdy bych ji ukázala. Takže z Kapitolu k nám přichází CETKIE TRINKETOVÁ !

Lookbook-4. (27.duben-13.červen))

13. června 2015 v 20:09 | Dara543 |  Lookbook
Ahoj...
" Život máte jenom jeden, tak si ho užijte naplno a nedělejte věci jen proto, že si většina myslí, že je to tak správné. Prožijte ho podle svých představ a s lidmi, které máte skutečně rádi a ne s těmi, které jen rádi mít chcete."
-Katka H. (celý článek zde: http://bordel-v-hlave.blog.cz/1506/kroky-osudu)
Vím, netradiční začátek, ale to co se stalo, je opravdu smutné téma. Psala neskutečně silné, krásné, smutné, mrazící články. Rozbrečí vás, nechá vás zamyslet se.

LOOKBOOK (27.4.-13.6.)


Historie STRIKE A POSE

7. června 2015 v 17:24 | mirikinika |  History
Přináším vám takové menší schrnutí o (jednom z) nejžádanějším obchodě na stardoll. Strike a Pose nám přineslo revoluci v oblékání. Doll s oblečením z tohohle obchodu může rázem stát jinak než normálně, může zvedat ruce atd. ! Spolu si v tomhle článku ukážeme, jak a s čím tato kolekce začala a ke každé z nic vám připíšu pár slov. ( popis jednotlivých kolekcí v c.č.)

Sunny Bunny- nová kolekce

6. června 2015 v 18:24 | mirikinika |  Obchody a oblečení
Ahoj! Sice jsem doma z Anglie dýl, ale nebyl čas psát. Znáte to, když jste jenom jeden celý den doma ? Toho dopisování a dodělávání ? To mě čekalo taky... Te'ď mám času dost, takže budu aktivně přispívat.
KOLEKCE: Nikdy jsem Kawaii stylu neholdovala, některé věci se mi z obchodu líbily, ale nebylo toho moc. Tahle poldení kolekce přinesla doplňky a hlavně- vlásky. Ty nejlepší jsou pro superstar :/ Ty dvoje, co nejsou pro superstar, mají docela dlouhou ofinu ( postrádám smyl), ale vypadají dobře. Skvělým vlasovým doplňkem jsou ,,růžky z vlasů,,. Úplně jsem si je zamilovala. Co se týče doplňků- jsou to převážně šperky. Korunka, řetízky a různé ozdobičky jsou celkem pěkné, ne moc přeplácané ani moc kawaii style. Jako doplněk do ruky je tu telefon, respektive kryt a panenka (je docela hezká, ale barevně přeslazená). Celkem se mi to docela líbí, není to můj šálek čaje, ale beru to. Jak se na to dívate vy, máte rádi tenhle styl ?

Jak být oblíbená? 1/2

6. června 2015 v 8:21 | Jessica17perla |  Tipy
Zdravím po dlouhé době u mého dalšího článku. Stardoll je hodně velká online komunita a prosadit se jako jednotlivec je tudíž velmi těžké. Takže téma tohohle článku zní: jak být oblíbená


Pravidlo 1.-To, že je těžké se prosadit jako jednotlivec tady hraje klíčovou roli. Jako jedinec se totiž neprosadíte, nebo jen velmi těžko. Potřebujete k tomu partu dobrých přátel,která se bude neusále rozrustat. Ale aspoň tři hráči na začátku jsou základ.

Pravidlo 2.- Že musíte být superstar nebo být oblečení draze tady vůbec neplatí. Hlavní je nápaditý outfit,který bude sladěný a bude se z jedné třetiny řídit momentální módou a ze dvou třetin vaším vkusem.

Pravidlo 3.- Chování je vůbec to nejdůležitější. Humor, časté seznamování a žádné nenávistné komentáře vám zajistí určitě mnohem víc přátel.

Pravidlo 4.-Berte to s nadsázkou. Nemám kluka? No a co! Aspoň si můžu plně užívat!

Pokud bude mít tento článek úspěch,napíšu i druhou část. To je konec a já se s vámi pro dnešek loučím!