close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!

Business Outfit 5 (Mr.)

26. srpna 2015 v 11:00 | CoolAnna3 |  Business outfit
A je to- pustila jsem se do výzvy jménem Mr.. Ano, mohla jsem to udělat jednodušší cestou (dát doll klučící tělo), ale prostě jsem si vytvořila druhou doll kluka. Celé vytváření outfitů mělo tu výhodu, že kluci nemají v Plaze mnoho položek, takže jsem nemusela hodinu vybírat co dát za tričko. A vše mi schválil i bratr.
Takže LET'S GO


Outfit jedna- jen z obchodu.
Jedná se o outfit tak na lítání po městě. Batoh na všechny zbytečnosti, i když vím, že chlapy rádi vše strkají po kapsách, až jim gatě padají, ale tento pán je praktický a peněženku, mobil, klíče a další si dá do batohu. Na tričku se mi nejvíce líbí ramena- myslím ten detail. Šortky jsou zase dobré na léto.


Outfit dva- mix

První namixovaný je muzikantský. Je školda že pánové nemají více kabelek (dobře myslela jsem tašky a batohy). Kytara ladí barevně k botám a nápis na tričku je lehce do oranžova. K džínům jsem přidala džínovou bundu, aby chlapci nebyla za chladných nocí zima, třeba když bude na svojí kytaru hrát u táboráku Stánky.Je to švihák lázeňský (dnes mám nějakou veselou náladičku). Elegance lehce pokažená koženou bundou (která je mimochodem dámská). Přiznávám, že jsem tuhle košili zkoušela použít i na dámu, ale nesedí. Kalhoty byly původně černé, ale pak jsem si uvědomila, že v outfitu není nic z Mr., takže jsem musela udělat změnu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama