Jak se staví sen 4: Ložnice z velkoměsta

22. července 2016 v 12:13 | CoolAnna3 |  jak se staví sen
Další ložnice. Příště už to bude něco jiného, slibuju.


Dnes tu máme náročnější (finančně náročnější a pro mě na popis náročnější) interiér. Jedná se o šedivý, ale dobře dekorovatelný interiér.

Potřebujeme:
1x DIY Floor Herringbone (DIY 12 sd)
1x koberec z designu v béžové barvě (5 sd)
4x šedivé tapety z Designu (4 sd)
1x DIY Industrial Window Frame (DIY 9 sd)
1x (DIY square Evening City Left (DIY 11 sd)
9x White Shelf (Fashion 30 sc)
5x Spotlight (Fashion 40 sc)
Cena je 470 sc a 53 sd. A to není zrovna málo.


Začneme stěnou, navolte barvu šedou, podobnou tapetám z Designu, ale ne stejnou, nejlépe tmavší. Tak uděláme podlahu. Jako vždy roztáhneme, aby nám pokryla celou podlahu. Pak strop. Koberec z Designu roztáhneme a umístíme tmavší částí dozadu. Je jedno jak vysoko.
Další tu máme šedivé základy. První dva umístíme nad sebe nalevo, aby nám zbyl kousek podlahy a tapeta sahala až ke stropu.
Pak si necháme kus volný a pak umístíme vedle sebe dvě tapety, roztáhneme tak o polovinu a umístíme první k prvému kraji a druhou vedle ní. Neumísťujeme je za podlahu, ale kousek před podlahu (ve videu jsem ej pracovně dala za podlahu).
Teď výhled. Okno otočíme vodorovně a zmenšíme. Horní kraj musí sahat k novému stropu. Pak zmenšíme/zvětšíme výhled (jak se nám líbí, nemusíme použít NYC, můžeme použít cokoliv).
A zase ta otravná část. Lišty. Všechny přidané tapety (ty šedivé) olištujeme. I tu část, kam jsme nedaly tapetu, aby se nám lépe oddělil strop a zeď. Pak už je vyhladíme, urovnáme, zarovná vše, co nám nesedí a…


Hotovo. Je to hrozně snadný interiér, jen ta cena.
Dá se moc dobře dále upravovat. Tapety můžeme použít jakékoliv barvy, stejně jako výhled z okna. Můžeme třeba použít louku a také to bude super.


Dekorování:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama