Jak se staví sen 12: Jarní inspirace

17. května 2017 v 21:07 | CoolAnna3 |  jak se staví sen
Přece jen jsem se dokopala k dalšímu Jak Se Staví Sen. Podnět mi k tomu dalo nové Basic, takže interiér je převážně za SC, ale ne vše. Nicméně vybavení je 100% sc.
Potřebujeme:

4x Design tapeta (dvě bílé, dvě mint)- celkem 16 sd
1x Wood Floor (DIY) - 11 sd
1X Terrace Window (Swet Suite)- 12 sd
4x Kichen (diy) -120 SC
2x Indonesia (Small World)- celkem 40 sc
Takže tento interiér celkem vyjde na 39 sd a 160 sc.

Začneme podlahou. Umístíme jí tak vysoko, jak se nám líbí. Musí ale sahat od kraje ke kraji. Pak Okno, umístila jsem ho doprava, kdy byla hezká růžová kytička (Keř? Stromek?). Musela jsem ho zvětšit, aby sahalo od podlahy ke stropu.
Pak přišlá bílá tapeta vedle okna. Roztáhla jsem ji na Max, abych věděla, kolik bude potřeba tapety druhé. Následovat krok s výklenkem. Zde jsem zvolila tapety v mátové barvě. Neumístila jsem ej hned vedle bílé, ale nechala jsem trochu prostoru.
Obě tapety jsem orámovala poličkami, spodní poličku jsem natočila do úhlu 25° (by oko), prostě a jednoduše do hodně ostrého úhlu. Proseto mezi poličkami jsem vyplnila bílou tapetou. Na závěr vše doladíme, ať vše sedí tak jak má a hotovo.
Je to lehký interiér. Barvy jsem záměrně volila světlé. Tmavé už bylo dost.Interiér jsem dělala pouze z věcí za SC, převážně z Basic.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama