Informační koutek

Světe drž se :D

20. září 2017 v 17:57 | CoolAnna3
Je to tady! MSW!
Můžete hlasovat pro všechny slečny/kluky na Stardoll.
Harmonogram letošního MSW:
Prní kolo od 20. 9. a můžete hlasovat pro všechny.
Semifinále: Od 4. 10. a hlasujete jen pro svou zemi (pokud máte zástupce, pokud ne nehlasujete)
Finále: 11. 10. a zas hlasujete pro všechny finalisty
Vitězové budou oznámeni 18.10.

Ceny jsou každý rok stejné, takže kopírovačka z loňského článku:
Semifinalisté: 100 sd, šerpa, ocenění MSW semifinalista
Finalisté: 250 sd, šerpa, MSW finalista ocenění
Třetí místo: 3 měsíce SS, status Royalty, 500 sd, šerpa a korunka, exkluzivní šaty
Druhé místo: 6 měsíců SS, status Royalty, 1000 sd, šerpa a korunka, exkluzivní šaty
První místo: 1 rok SS, status Royalty, 2000 sd, šerpa a korunka, set exkluzivních šatů, místo v Síni slávy

Tady je pár free věciček -ZDE- Jen kliknete na Doručit do Apartmá


Moje každoroční strategie - držet se stranou= vypínám komentáře, na zprávy nereaguju atd. Viz tento článek z roku 2016.

A ještě.. pokud koupíte SS nebo SD dostanete free vlasy.

Už se to blíží...

12. září 2017 v 17:07 | CoolAnna3
Už se to zase blíží...


MSW 2016 coming soon

10. srpna 2016 v 15:41 | CoolAnna3
Po roce je to tu zase. Ne nejsou to letní vánoce od Alzy, ale Miss Stardoll World.Ráda se podívám na talentované slečny, které se dostanou do finále. Také mě zajímá, jaká barva letos bude hlavní - už tu byla růžová, modrý, tyrkysová… Také s pochopitelně jako hodně lidí těším na free dárečky.
MSW většinou začalo v v září a první kolo trvalo 3 týdny.


Co dělat, když chce soutěžit:
Vzhled: Zapracujte na vzhledu. Inspirujte se třeba celebritami, ať už obličejem, že si seženete podobné vlasy, nebo jen make-upem. Oblečení dle celebrity, nemusí to být 100% totéž, ale podobný. Nebo si řekněte, jak chcete vypadat a napište to do Google obrázků (třeba summer outfit nebo Selena Gomez outfit, v Aj se toho podle mě dá vyhledat více). Můžete mít v každém pokojíku jiný outfit, nebo mít jen jeden hlavní.
Apartmá: Googlete. Zadejte si v obrázcích zase nějaký název (třeba dream interior, aj.). Neříkám, že to musí být 100% kopie obrázku, ale jen inspirace. To si najděte nějakou talentovanou doll (například Rossemarry-cc nebo Nati221). Zjišťujte si, které barvičky k sobě ladí, dekorujte, ale nepřeplácávejte. A prostě si hrajte.


Co NEDĚLAT, když chcete soutěžit:
Komunikace: Spam, spam, spam. Nejen v chatu, ale i ve zprávách a v Návštěvní knize. V různých klubech, u soutěží, u různých článků na Stardoll. Vždycky skřípu zubama kolik v Brodcastu vidím Vote me MSW (i Vote me CG mi leze na nervy, a taky jsem to kdysi dělala). Spíš si udělejte síť přátel, kteří vás budou navštěvovat, zapojujte se do soutěží. Přihlašujte se na různé párty, ale zase nespamujte.


Co budu dělat já:
-Obecně se soutěže účastnit nebudu, když se někam dostanu, tak budu vědět, že se prostě lidem CoolAnna líbí.
-Ignorovat Chat. To dělám už teď, většinou jsou to zprávy typu BAZAAR a Vote me CG. Miluju to.
-Uzavřu návštěvní knihu. Spamy.

-A tady na blogu od vypuknutí do konce prvního kola každý týden bude spešl článek ala promo akce. Jak to udělám to ještě domyslím.


Novinky od CoolAnny

25. února 2016 v 21:23 | CoolAnna3
Ahojky,
Prostě nic v sobě neudržím. Takže v jednom článku jsem psala, že na léto chystám něco extra. Dnes jsem si připravila první díl a myslím, že to bude pecka. Zkusím úplně něco jiného. Něco co v našich končinách nemá obdoby. Neřeknu co to je, ale strašně se těším, až to budu moc říct.
To datum, když to prozradím mám stanovené na 1.6.2016 a první díl vyjde o měsíc později, tedy v pátek 1.7.2016. A pokud se divíte, že dělám první díl tak dopředu, tak narovinu říkám, že je to dost časově náročná rubrika a fakt potřebuje přípravu.

Ale mám tu další úžas- ano další nová rubrika. Nahradí Obleč si to- u toho jsem myslela, že to bude legrace, ale zas taková sranda to není. Nejsem zrovna nejlepší ''stajlistka'' i když v té nové rubrice se zkratkou HOD taky půjde o styling. První díl bude 1.3.. A zítra bude informčka o té nové rubrice.

Rok 2016

1. ledna 2016 v 16:03 | CoolAnna3
Krásný Nový rok všem. :)
Doufám, že jste Silvestr přečkaly ve zdraví. Chci vm poprřít hodně úspěchů, láskya štětsí a další nezvytností. :)
CoolAnna3 / An :)

Q&A - CoolAnna vs Anna

30. prosince 2015 v 23:59 | CoolAnna3
Je tu menší Q&A neboli Otázky a odpovědi.

Krásné Vánoce :)

24. prosince 2015 v 11:59 | CoolAnna3

Tak krásné Vánoce.
Po roce je to zase tady. Mějte krásné a klidné svátky, pohodu doma a pamatujte, že to není jen o dárcích. Hlavně pozor na kosti z kapříka.

Rozhodla jsem se vytvořit vánoční outfit, laděný do zelena. A make-up k němu.

Úlohy na každý deň

9. prosince 2015 v 18:23 | Winky.Dream

Ahojte :) Na Stardolle sa objavila nová možnosť - Denné úlohy. Fungujú na rovankom princípe ako úlohy zo Stardoll Academy. Nemusíte im venovať vôbec pozornosť, ale myslím si, že sa to oplatí, pretože každý deň si môžete zarobiť Starpointy, Starcoinsy a aj Stardolláre. Čo poviete ? Budete ich plniť ?

Predstavenie

24. září 2015 v 21:46 | Winky.Dream

Ahojte :) Na tomto blogu som nová a preto by som sa vám rada predstavila. Na Stardolle som už niekoľko rokov a len nedávno som na túto stránku vrátila po dlhšej odmlke. Nájdete ma pod nickom Winky.Dream. Pravidelne sa vám budem snažiť prinášať nielen novinky zo Stardoll-u, ale aj rôzne súťaže a iné zaujímavé rukriky.

Ako menšie uvítanie som sa rozhodla pripraviť súťaž o SD / SC. Ale potrebovala by som vašu pomoc. Stačí len, ak mi napíšete sem do komentárov či o súťaž máte vôbec záujem a či oplatí sa ju organizovať ;)

Už teraz sa teším na našu budúcu spoluprácu.

Novinky na blogu

27. května 2015 v 19:03 | Dara543
Ahoj:)
Dneska vám jen rychle předám nějaké informace ohledně blogu.
Hlavní informaci mám pro Jessica17perla, psala jsem jí to i na stardoll profil, ale ztratila jsem na ní kontakt ve formě mailu, proto prosím, jetsli to čteš, napiš mi ještě jednou na mail nela415@seznam.cz, děkuju :)
Jinak bych ještě chtěla strašně moc poděkovat 2enana za tenhle nádherný nový design pro náš blog, děkuju:)
----Dara543---

Admini

23. března 2015 v 18:06 | Dara543
Tohle téma je na našem blogu už docela pravidelně. Opět nemáme adminy. 2enana končí.
Takže opět hledáme adminy.

Hlásit se můžete zde: http://goo.gl/forms/ogXMa0AxIJ

Hlaste se, když máte na blog čas, základy pravidel českého pravopisu, vyznáte se ve hře a jestli už za sebou nějaký ten blog máte, je to výhodou.

Odpovědi si budu pročítat každý den a formulář bude aktivní do konce měsíce.
:)
----Dara543----

Nová lišta

13. března 2015 v 21:44 | Dara543
Ahoj:)
Dneska to bude jen můj postřeh. Asi jste si toho už všimli, ale v suite, po kliknutí na dollku/nábytek, se objeví taková "lišta" (+ je nový "kurzor")

SONB-hlas

2. března 2015 v 20:39 | Dara543
Ahoj:)
Naše adminka andzije, náš blog přihlásila do soutěže SONB (=soutěž o nejlepší blog) za což jí moc děkuju:)
Je přihlášeno celkem 12 blogů, každý je o něčem jiném, s jiným příběhem, s jiným adminem... A vy můžete hlasovat do pátku (6.3.) o ten blog, který je do soutěže přihlášen, a vy si myslíte, že je ten nejlepší.
Myslím si, že když už jsme se přihlásily, bylo by takové pasivní vám o tom nedat "oficiálně" vědět.

V tomto článku: http://blowme.blog.cz/1503/sonb-3-anketa-sutezici se vám všechny blogy stručně představují (náš blog je číslo 7) a pro jeden z nich můžete pod článkem hlasovat. Neříkám, abyste dali hlas nám, ale zkuste hlasovat, je tam plno pěkných blogů:)

Děkujeme za každý hlas:)
----Dara543----
*andzije*
/2enana/

Kopírování? Ehmmm

1. března 2015 v 19:50 | Dara543
Ahoj:)

Co dál zlepšit?

25. února 2015 v 9:27 | andzije
Ahoj, jsem tu delší dobu, ale ještě se považuji za tu novou.
Jelikož jsem nová, tak mám ještě co vylepšovat na mých článcích. Byla bych tedy ráda, kdybyste mi napsali co mám zlepšit, co se vám nelíbilo, atd. :) Kdž se podívám na hodocení článku, tak obvykle vidím půl hvězdičky hodnocení, což není moc, takže jsem ten článek asi hodně pokazila, proto by bylo dobré mi napsat co jsem pokazila...
*andzije*

Nový dess, nový začátek

15. února 2015 v 12:01 | 2enana
Ahojky! Páni, už jste mi chyběli...
Po prázdninách a nemocích se zase ozývám. Abych vysvětlila svou nepřítomnost, začalo to pololetím, což snad všichni chápete, takže jsem musela zamakat a nakonec jsem uspěla v osmé třídě se samými jedničkami! Juchůů! Jsem šprt a vím to o sobě... Taky to nemám lehký jasný? xD Oki, neřešte, nechci vás hnedka ze začátku takhle štvát.
No každopádně jsme hned po pololetních prázdninách měli jarňáky a my jsme neustále trajdali někde venku a rodinka mi nedala ani chvilku volna. No a tenhle týden mě pro změnu sklátila nějaká vyróza a já se nemohla skoro ani hnout. Ale už jsem zdravá jak rybka. No... vlastně ještě úplně ne, ale to zanechme stranou. Hlavně už se můžu zase plně věnovat blogu!
Na oslavu mého návratu (xD) jsem splácala nový desing. Já vím, zima už je skoro pryč, ale já bych ho sem dala klidně i v létě, nějak extra si nepotrpím na ty tématické věcičky podle období...
Snad se líbí =) Mě teda dost =D

Do budoucna určitě zase začnu dělat změny, nějaké ty články a pak mám ještě nápad na jednu soutěž =) Taky přemýšlím nad nějakou vlastní rubrikou, ale zatím jsem bez insporace =D

Zatím se mějte! =)
2enana

Stardoll Academy

6. února 2015 v 19:34 | Dara543
Ahoj. Dneska jen krátce-informačně.
1. NOVÁ ADMINKA
Už brzy budou články i odnové adminky-andzije. Doufám, že s ní budeme VŠICHNI spokojeni:)
2. ODCHOD ADMINKY
S prvním bodem souvisí i další bod a to Luckylennycool. Už nebude přispívat, rozhodla se tak sama a má svoje důvody, které tady nebudu psát (kdyby vám je chtěla "říct", tak vám je napíše sama:) )
3. NOVÝ DESIGN
Taky bych si přála pro blog nový design, o ten poprosím 2enanu (takže držte palce:D)
4. STARDOLL ACADEMY
Strašně, ale opravdu strašně často se práte jak dát fotku do Stradoll Academy (ročenky). Já bych vám to strašně ráda napsala, ale nevím. Od té doby, co jsem dělala ročenku já, prošla mnohými změnami, takže už vám to nemůžu 100% říct.
Ale když jsem ji dělala já, tak jsem normálně vyfotila fotku (na párty, v salónu krásy, v suite) a pak tam byla tabulka, kde jsem měla vybrat, kam chci fotku uložit-DO ROČENKY.
5. 2ENANA
Naše už delší dobu adminka, vlastně beze změn. V sobotu se vrátí a prý začně zase plně psát.
6. Dara543
Já jsem teď na blog poslední dobou opravdu kašlala, ale už mám zase "psací" náladu a chci se blogu víc věnovat:)
To je pro dnešek vše, co jsem vám chtěla napsat, tak PÁ.
----Dara543----

Nová adminka?

6. února 2015 v 19:00 | andzije
Ahoj!
Jestli jste si přečetli nadpis, tak už víte že se jedná o novou admnku. O novou adminku andzije!
Budu se snažit přispívat články minimálně jednou týdně. Už zítra vás přivítám mou novou sérií článku DYI.
Doufám že se vám moje články budou líbit!
Nebudu se tu moc rozkecávat a zítra se pustím do pořádné ''blogeřiny'' :D

P.S. Jestli chceš se chceš o mě něco dozvědět, podívej se na můj profil do prezentace a rychlých faktů ;)

Další "Dařiny" kecy

25. ledna 2015 v 20:19 | Dara543
Ahoj všem.
Jak už jsem psala v mnoha článcích, letos mě čekají přijímačky... Chtěla jsem získat hodně bodů za známky, ale jsem nemocná a prošvihla jsem všechny velké písemky, takže tam bude minimálně jedna 3. Takže se musím víc připravovat na přijímačkysamotné. Jsou až v dubnu, takže to ZATÍM moc hrotit nebudu a budu dávat pozor v hodinách a začnu se na ně učit až později, ale moc článků ode mě nečekejte-i teď píšu z mobilu, takže kvalita asi nebude 100%. A když už se dám do nějakého toho článku, (těch článků moc nebude) bude bez obrázku, to možná až se vzchopím a sednu si k počítači. A to všechno kvůli chřipce. Snad jste smět informací ode mě nějak pochopily. (Každý kdo mě zná ví, že neumím nic popisovat, vysvětlovat, vyprávět, protože přeskakuji od jedmoho k druhému.)
----Dara543----

Nový rok

1. ledna 2015 v 19:18 | Dara543
Ahoj.
Omlouvám se, že jsem teď dlouho nepřispívala, ale Vánoce jsem si chtěla pořádně užít a pak jsme odjeli slavit Nový rok k příbuzným na Slovensko, a ještě tady pořádne jsme, takže jen rychle a stručně. Domů přijedeme až 11. ledna (neděle). Nevím jak v Česku, ale tady je na horách hodně sněhu, takže si užíváme♥
Doufám, že jste si užily Vánoce, pořádně oslavily Silvestra. Já si Vánoce užila hodně, dostala jsem co jsme si přála a mám neskutečnou radost ze všech dárků :)
Vím, že tenhle článek nedává moc smysl, ale prostě jde o to, že ještě chvíli přispívat nebudu. Snad to chápete, byli Vánoce, konec roku a teď je začátek roku a já si chci užít rodinu a sníh.
Papa Dara543

Info

10. prosince 2014 v 19:52 | Dara543
Ahoj.
Tohle bude opravdu kraťoučký článek. Jsem nemocná (opět-.-) a jsem ráda, že nějakým způsobem přežiju den ve škole a opravdu nemám náladu psát články. Piju jeden čaj za druhým, beru prášky, pojídám vitamíny a jím ovoce, ale žádný posun k lepšímu nevidím. Včera měla soutěž luckylennyCool, a já tu svou vydám také co nejdříve. Postupně už vytvářím outfity na nedělní článek do VS14.
Tak se tu mějte:)
----Dara543----

Vysvětlení

19. listopadu 2014 v 17:57 | Dara543
Ahoj:)
Moc se omlouvám, že jsem teď dlouho nepřispívala, ale mám i vysvětlení. Dostali jsme docela složitý "PROJEKT" do školy. Zadali nám ho už na začátku listopadu, a učitelka to chce do pátka. Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych to pořád neodkládala a nezačala na něm pracovat až toto pondělí. A ano, tušíte správně-NESTÍHÁM. Ještě k tomu se nám rozbila tiskárna (když jsem ji zahltila deseti stránkami plné obrázků a nesmyslných textů, jeden papír se zasekl uvnitř a já ve snaze jej vytrhnout uvolnila jakýsi panel uvnitř a chudáček netiskne. Psa nemáme a na našeho ušáka jsem to svést nemohla, takže jsem si ještě vyslechla přednášku o tom, jak si neumím vážit věcí, že je to drahý, že přidám nějaké peníze na novou, že je pro mě všechno samozřejmost apod. Takže budu muset přemlouvat tetu aby mi pučila tu její, takže.....) Jo, je mi jasné, že vás to nezajímá, ale tak já se také musím někam vypsat z toho, jak je mi vždy ukřivděno a že škola je prostě na nic. Kdyby naše škola neměla tak aktivní učitele, kteří by stále a pořád nevymýšleli nové a nesmyslné projekty, tak bych nemusela přestat psát články, nemusela bych tisknout tolik papírů (škoda těch stromů) a nezasekl by se mi papír uvnitř té tiskárny.....a dál už to znáte.
Tak se omlouvám, ale v sobotu už se pokusím napsat nový článek:)
----Dara543---

Změny-vyjádření

8. listopadu 2014 v 19:12 | Dara543
Ahoj:)
Tohle ještě nebude změna, ale spíš takové malé vyjádření k nim.
Já mám Změny moc ráda, baví mě, ale tohle vážně nejde. Formulář pro přihlášení do Změn je opravdu primitivní, ale stále se nacházejí lidé, kteří ho nechápou.
Přezdívku na stardoll vyplnili (zatím) všchni vždy správně. Co chcete změnit, to už je horší. Většinou uděláte jen pomlčky, ale stále jsou lidé, kteří odpoví normálně. Dále otázka odkud (suite/starplaza). To je kámen úrazu. V poslední době všichni píší jenom jo. A co znamená to jo? Nebo napíšete obojí. A v mích silách opravdu není to nějak kombinovat. Za kolik? Opět. Napíšete třeba jenom 2, nebo třeba mi píšete, že máte i miliony (O.o) Styl. Velká většina napíše: to je jedno. Asi tady někdo nepochopil význam Změn. Pro mě to znamená, že mi někdo poradí, když si nevím rady když se chci obléknout na nějakou příležitost. A pak mě dorazí, když někdo napíše-to je jedno. Mě to sice těší, že mám volnout ruku, ale není to takovej přínos pro toho člověka. Dále mám také třeba deset přihlášek od jednoho člověka. (Třeba po 5-ti minutách -.-)
Proto jsem zavedla nový formulář (http://goo.gl/forms/KsMpKEbrRZ)
VŠICHNI, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZMĚNU, SE PŘIHLÁSÍ NA TOMTO, NOVÉM, FORULÁŘI. "JEDE SE OD NULY" TAKŽE I TEN, KDO SE PŘIHLÁSIL VE STARÉM FORMULÁŘI SE MUSÍ PŘIHLÁSIT ZNOVU. JE TO HLAVNĚ KVŮLI PŘEHLEDNOSTI.
Děkuju za pochopení
----Dara543----

Konec free?

7. listopadu 2014 v 19:05 | Dara543
Ahoj:)
Určitě víte, že už není povolené používat porxy weby pro získávání free věcí. A už je známo několik blogů, kde kvůli šíření free věcí (získaných díky proxy) byli zrušeny jejich účty na sd. A já to opravdu nechci riskovat. Blog určitě půjde dál, jen bez free. Berte na to prosím ohledy. Díky:)
----Dara543---

MSW 2014- finále

23. října 2014 v 19:40 | Dara543,LuckylennyCool
Ahoj! Jak určitě všichi víte, už je finale v MSW 2014 takže se utkají různé dollky z různých zemí, to znamená jedna zem-jedna doll :)
Chtěla bych pogratulovat dollce ElisaHorse která se jako jediná z čr dostala do finále a tím se také stala finalistkou. Takže bych vás chtěla poprosit aby jste dali hlas ElisaHorse a drželi jí palce jako já :)

A tady jsou ty jména všech co postoupily:
Dountte69 - Francie - royalty
ElisaHorse - Česká republika - royalty
signe110 - Velká Británie - royalty
Mansicina - Španělsko - royalty
Charlie1966 - Švédsko - royalty
Blackmambayeah - Argentina - royalty
Chryspi - Německo - royalty
FlorGatalinda10 - Brazílie - royalty
hello_kitty_n_n - Chile - royalty
CrystalJoy - Amerika - royalty
PuppySasha34 - Turecko - royalty
ShellKitty16 - Itálie - royalty
blueheart19 - Alžírsko - nic
AliceBurdeuFan - Kanada - royalty
VogueNikoletta - Rusko
HadaAlejandria - Mexiko - royalty
onetaurus - Austrálie - royalty
sindrellaCharm - Egypt - royalty
starLucy77 - Chorvatsko - royalty
Memoo-wa - Saúdká Arábie - royalty
crisbelDorada - Venezuela - royalty
maximabeleza - Portugalsko - royalty
pop_music10 - Kypr - royalty
GladisK - Rumunsko - royalty
Mrs.Ladygagafan - Maďarsko - royalty
Scale - Nizozemsko - royalty
lenosh5 - Izrael - royalty
izabelach - Polsko - royalty
PrettyMaroulaki - Řecko - royalty
SUCCESSFULGIRL - Albánie - royalty


Doufám, že jsem nikoho nevynechala :)
---Dara543---LuckylennyCool---
 
 

Reklama