Stardoll grafika

Měl bys plavat, měl bys plavat.....

5. července 2015 v 12:47 | mirikinika
Zdravím všechny, kdo se paří v teplotách posledních dnů. Dneska jsem se v 7:00 koukala na teploměr a málem mě kleplo- 41°C ! Všichni bychom asi chtěli celé dny strávit ve vodě a podobně. Taky máme ty prázdniny a řada z vás určitě pojede k moři. Bohužel, já se do zahraničí nechystám, strávím týden v Brně a projedu jeho oklní památky. Jinak k tomu moři- vzopínám si na to, ja mi mamminka vyprávěla pohádky a jednou byla i Malá mořská víla a potom, co jsem ji i vidla ve (skvělém) provedení od Disney, oblíbila jsem si mořské víly. Jedenkrát, už nevím jak, mě napadlo jí udělat ze stardoll postavy. Snad vás alespoň myšlenka na mořskou vílu prohánějící se mořem osvěží jako mě ;)

Nechť vás vždy provází štěstěna !

14. června 2015 v 16:32 | mirikinika
Uteklo to jako voda a blíží se nám konec školního roku a sním i školní výlet, ( na některých školách) přípravy akademie a pod. Taky se všichni snaží dohnat na poslední chvíli dobré známky ( včetně mě). A s výletem má spojitost i to, o čem že vlastně píšu. Rozepisovat se o vztazích ve třídě nemá smysl, takže to vemu hopem- ve třídě mě neberou a tak jsem si třídenní výlet neužila, tak jak jsem si představovala. Celou dobu jsem byla začtená do knihy- do Hunger games. Nějakou dobu jsem se na ni chystala, ale nebavilo mě to, o výletě náhle začalo. A tak jsem četla a četla- nakonec i dočetla. (nebojte, už se dostávám k podstatě článku) Už dlouho jsem měla schovanou jednu tematickou grafiku, jenže nebyla příležitost, kdy bych ji ukázala. Takže z Kapitolu k nám přichází CETKIE TRINKETOVÁ !

Do you want some tea, Watson ?

19. května 2015 v 19:18 | mirikinika
Tohle bude takový článek 2 v 1- informativní článek a grafika. INFORMATIVNĚ: V neděli jedu na 5-denní pobyt do Anglie, tudíž na vás nebudu mít čas ( rve mi to srdce Plačící ). Po téhle pauzičce se ale budu snažit plně aktivně se blogu věnovat a neflákat to, přece jenom je to zodpovědnost.... a teď to veselejší:
GRAFIKA: -Pro neangličtináře překládám nadpis: Chcete čaj, Watsone ?- Kdo by neznal legendírního vyšetřovatele s dýmnou v kostkované kabátě s neuvěřitelnou dedukční schopností a inteligencí- Sherlocka Holmese. A proč zrovna on ? Patří k Anglii a k Londýnu ( a upřímě- svou doll bych jako královnu nenalíčila a jiný symbol Anglie mě v tu chvíli nenapadl) Přišlo mi to jako dobrý nápad, ale jen do chvíle, než jsem začala pracovat. Dost těžko se mi zvládal vzorek, aby odlišoval část rukávu a pláště.... Nakonec to nevypadá tak zle:

Češi, do toho!

1. května 2015 v 17:35 | mirikinika
Právě dneska začalo MS v hokeji pořádané Českou republikou a zároveň hrajeme dnes i zápas se Švédskem. Při této příležitosti jsem si dovolila vytvořit fanynku českého týmu. Má na sobě oblečení sladěné do našich barev a ten top je na motivy dresů. Sad se mezi vámi najde taky někdo, kdo se bude dívat na hokej, přinejmenším aspoň bude fandit našemu týmu. ČEŠI, DO TOHO!

Utněte jim hlavu!

17. dubna 2015 v 19:50 | mirikinika
AHOJ! Asi vás vyděsil ten nadpis článku, takže se za to omlouvám. :D No, možná tuhle hlášku znáte, ale pro toho, kdo ji nezná dám nápovědu: bílý králík, uplkuchen, Tydlidýn a Tydlidum, modrý houseňák.... Znáte? ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ :) Teď už by vám mohlo dojít, o jakou postavu se jedná, ale jestli přece ne : Srdcová Královna. Velká hlava, přísná vláda, červená barva- typické znaky. Jednou mě to napadlo, ani nevím jak, ale chtěla jsem zkusit něco netradičního. Byl pro mě docela oříšek, vytvořit ze stardoll tu hlavu. Já osobně si myslím, že se mi to nakonec povedlo. Ostatně celou postavu si můžete prohlédnout ( a zhodnotit) zde: ( ups, ujela mi sukně)

Elsina malá sestřička

6. dubna 2015 v 17:45 | mirikinika
Minulý obrázek- Elsa se vám moc líbil, proto vám přináším další postavu na stejné téma. Každý, kdo viděl ať už Ledové království nebo v originále Frozen ví, že celý příběh by se neobešel bez Elsiny sestřičky- Anny. Tak, tady je trochu stardollovsky upravená:

Stardoll Elsa jako živá

4. dubna 2015 v 19:52 | mirikinika
Ahoj! Vítám vás u prvního z mnoha článků plných grafiky. Bylo by téměř nemožné, abych vám dávala návod na to, jak něco podobného vyrobit, protože by ho nejmíň polovina z vás nepochopila. ( I když těchto návodů je na internetu spousta- vlastní zkušenost.) V této dlouhodobé sérii článků, vám představím své výtvory, zhodnotím je podle sebe a zeptám se i na váš názor(!).
Tenhle můj výtvor vznikl po tom, co jsem se koukala na pohádku Ledové Království ( překvapivě :D). Už mi docházely nápady a tak jsem si řekla, že si jí vyrobím. Byl to trochu těžší kalibr kvůli těm šatům.
Tady vám představuji královnu Elsu Arendelskou:

VESELÉ VELIKONOCE

3. dubna 2015 v 14:11 | mirikinika
Všem bych ráda popřála krásné Velikonoce, aspoň trochu jarního počasí v pondělí a bohatou nadílku od velikonočního zajíčka!
PS: Hlasujte v anketě o disciplínu soutěže, čekají vás krásné a hlavně hodnotné ceny!
 
 

Reklama