Týdenní dárek

Týdenní dárek 48.

17. května 2018 v 21:41 | CoolAnna3
Minulý týden byly jako dárek pro SS náušnice. Ty jsem nezakomponovala k outfitu, ale k make-upu. Držela jsem se barev modré a zelené, které jsem rozmazávala tělovou. Tváře jsem nechala růžové a rty jsem nalíčila nude barvičkou.

Týdenní dárek 47.

12. května 2018 v 21:05 | CoolAnna3
Minulý týden tu byl jako dárek pro SS soška sloníka. Zakomponoval sjem jí do interiéru, o kterém vám více řeknu později. Je to letní interiér na břehu moře. Vybrala jsem kombinaci žluté/zlaté/zelené. Jsou to krásné svěží barvičky. Sloníka jsem dala na stolek vedle květin a kníže, Dopředu jsem dala křesílko a kabelku.

Týdenní dárek 46.

25. dubna 2018 v 17:29 | CoolAnna3
Minulý týdne tu byly pro SS tyto zlaté dveře. Udělal jsem z nich vchod na balkon s výhledem na centrum. Stěny jsem udělala modré a pokoj jsem vyzdobila úplně jednoduše. Lavice, před ní jsem dala zlatý koberec a nad ní obrazy. Venku nesmí chybět kytičky.

Týdenní dárek 45.

6. dubna 2018 v 14:31 | CoolAnna3
Žlutá taštička na mobil byla jako dárek. Vytvořila jsem k ní elegantní outfit, kdy jsem taštičku pověsila na kabelku. Vybrala jsem ze svého šatníku džíny s vysokým pasem a volnou halenku z nového It girls. K tomu botičky z PPQ.

Týdenní dárek 44.

2. dubna 2018 v 13:43 | CoolAnna3
Tento týden byl pro SS jako dárek okno z DIY. Tak jsem vytvořila pokojík s nádherným výhledem na hrad. Zdi jsem natřel na žluto a nábytek jsem nechala zelený a k tomu černý stolek. Za křeslo, teda lépe řečeno lenošku jsem hodila krabice a na stěnu set obrázků.

Týdenní dárek 43.

22. března 2018 v 13:19 | CoolAnna3
Minulý týden byl pro SS tento pršiplášť (pláštěnka či nepromokavá bunda). Tak jsem jí využila k outfitu do deště. Místo čepice jsem ale dala klobouk, protože jsem prostě neměla jinou čepici. Outfit je více do sportovního stylu laděný a tak není divu, že jsem si jako kalhoty vybrala tepláky.

Týdenní dárek 42.

18. března 2018 v 14:25 | CoolAnna3
Původně jsem chtěla udělat sportovní outfit, ale… Nakonec jsem vytvořila elegantní večerní outfit s použitím maxi sukýnky v bordó barvě. Doplňky, tímto názvem souhrnně myslím boty, kabelka a vše kolem, jsem nechala v černé barvě.


PS.: Mám dvě novinky. Budou dvě nové rubriky. Jednu jsem vymyslela v průběhu noční směny (to víte, když máte na starosti dvě děti, která nemají ventilátor, tak si můžete vyložit nohy na stůl). Jednalo by o něco ve stylu 1 kousek, 3 outfity, která tu kdysi byla. Vzala bych asi z Plazy (možná v i v Apartmá) jeden kousek a z toho bych udělal outift na sedm dní. Sice jsem dosti proti tomu nosit třeba jedno triko celý týden, ale tady to nevadí. Podobná rubrika je i na jednom super zahraničním webu, takže tam jsem vzala hlavní inspiraci. Druhou rubriku jsem vymyslela včera, přetvořila jsem zrovna své Apartmá a tak mě napadlo jako inspiraci, když vytvořím něco, s čím budu alespoň na 98% spokojena, to sem dát. Jo a názvy pro to ještě nemám.

Týdenní dárek 41.

5. března 2018 v 20:44 | CoolAnna3
Stejně jako žluté šaty jsou i tyto šaty z Rio. Jsou to spíše studenější šaty, ale jejich rozevlátost mi evokuje léto. Zde jsem k nim přidala svítivě růžový roláček a černé doplňky.

Týdenní dárek 40.

24. února 2018 v 14:31 | CoolAnna3
Před pár týdny by dárek pro SS tyto žluté šatičky. Vím, že mezitím bylo více dárků, ale tento mi přišel nejpoužitelnější, nebojte se, ostatní také nějak využiji. Ze šatů jsem udělala shoping outfit. Přidala jsem tašky nákupní a botky Fendi a také kulaté brýličky.

Týdenní dárek 39.

22. ledna 2018 v 16:31 | CoolAnna3
Mám tu týdenní dárek, kterým byla květinka v červené barvě. K tomu jsem zvolila šedo-modré apartmá. Do středu místnosti jsem zvolila černobílou skříňku, na kterou jsem onu květinku postavila. Na zdi můžeme vidět obraz botiček a stranou jeden malý módní kousek. Měla to být hala před odchodem na velkou párty.

Týdenní dárek 38.

29. prosince 2017 v 15:34 | CoolAnna3
Dárek tu byl svetřík, ten můžete normálně koupit v Plaze za 21 sd (obchod Apre-Ski). Chtěla jsem to udělat jednoduché, vybrala jsem jen béžovou barvu doplněnou o zlatou. K svetříku jsem vybrala sukýnku se zlatými detaily. Zlato-béžovo kabelku a výrazné zlaté boty na platformě.

Týdenní dárek 37.

24. prosince 2017 v 14:54 | CoolAnna3
Dárek pro SS byla tato divná paruka. Upozorňuju, že to není můj styl a zkusila jsem něco vykouzlit. Vyhledala jsem si Harajuku styl, který mi k tomu šel nejlépe. Nakonec z toho vzniklo toto- volní tričko ledabyle zakasané do sukně, botky na platformě, ponožky a batoh.

Týdenní dárek 36.

17. prosince 2017 v 15:55 | CoolAnna3
Minulý týden byl dárek pro SS choker s obtisky rtů. K němu jsem zvolila jednoduchá černý outfit s červeným páskem a lodičkami. Jelikož mi to celé přišlo takového holé a žádná kabelka v mé sbírce se k tomu nehodila, vybírala jsem šedou bundu.

Týdenní dárek 35.

6. prosince 2017 v 20:10 | CoolAnna3
Zpátky před dvěma týdny bylo tu pro SS toto triko. Vytvořila jsem spíše podzimní outfit s tóny zelené (khaki). Vybrala jsem maskáčový kabát, co byl kdysi jako dárek a khaki kalhoty. Jako boty jsem vybrala kotníčkovky na jehle.

Týdenní dárek 34.

3. prosince 2017 v 12:08 | CoolAnna3
Pro SS tu tento týden byla červené šatičky. S těmi jsem vytvořila společenský outfit. Přidala jsem k nim černé sáčko a party kabelku. Botky jsem volala páskové, nechtěla jsem lodičky, jelikož ty mi tam tolik neseděly.Dárek za minulý týden bude v pondělí.

Týdenní dárek 33.

15. listopadu 2017 v 16:21 | CoolAnna3
Vytvořila jsem předsíň. Ostatně předsíň je místo, kam dávám schnout mokrá deštník (pokud ho mám). I počasí jsem vybrala odpovídající. Zdi jsem zvolila v teplejším odstínu. Podlahu jsem měnila 2x, vždy kvůli faktu, že deštník nebyl vidět. Zbytek pokoje sjem udělal jednoduchý jedno křesílko, stolek, boty a květinka.

Týdenní dárek 32.

11. listopadu 2017 v 14:59 | CoolAnna3
Takže kabelka. Kabelka ro SS. Vytvořila jsem jednoduchý jemný outfit. Bílé kalhoty jsem přepásala květinovým páskem. Vybrala jsem bílý volný roláček a k němu modré sáčko. Botky jsem taktéž nechala bílé, aby kabelka vynikla.

Týdenní dárek 31.

9. listopadu 2017 v 14:11 | CoolAnna3
Další se dárek byl bomber. Nejdřív jsem chtěla udělat…no nebudu nic říkat. Článek vyjde v pátek. Udělal jsem takový městský outfit. Khaki barvička letí a tak jsem si vzala khaki kalhoty. K tomu tričko s růžičkami. Abych udržela vyšší úroveň, vzala jsem lodičky a pěknou černou kabelku.

Týdenní dárek 30.

7. listopadu 2017 v 13:29 | CoolAnna3
Úlet. Tak bych tento outfit popsala. Trochu mi připomíná modely ze začátku mé kariéry (teda - Stardoll začátků). Jako dárek byla pánská mikina, a když jste holka, není toho moc, co můžete s pánskou věcí udělat. Takže jsem si řekla: EXPERIMENT! K mikče jsem zvolila jako úplně první bláznivé ponožky. Jako dvojku jsem zvolila zkrácené kalhoty, aby fusekle vynikly. Dále to byl kabát, protože prostě nesedí rukávy a potřebovala jsem je skrýt.

Týdenní dárek 29.

6. listopadu 2017 v 14:15 | CoolAnna3
Mám tu pár starších dárků pro SS a varuju vás, trochu jsem se utrhla ze řetězu. První je výrazný perlový náhrdelník. U něj byla volba jasná - šaty s velkým výstřihem. Původně jsem chtěla náhrdelník nechat na vrchu, ale nakonec jsem ho zakomponovala jako jakýsi top. K šatům jsem vybrala pelové lodičky a kabelku přes rameno.

Týdenní dárek 28.

19. října 2017 v 13:09 | CoolAnna3
Před mnoha týdny vyšel jako dárek pro S tato bunda. Dlouho jsem nevěděla cos ní, ale nakonec jsem vytvořila jednoduchý podzimní outfit. Vybrala jsem klasické dříny. Ty jsem přepásala ledvinkou. Jako boty jsem vybrala fialové vyšší botky, kvůli jiné barvě.

Týdenní dárek 27.

5. října 2017 v 18:00 | CoolAnna3
Další dárek pro SS byly džíny. K těm jsem vybrala dlouhý podzimní kabát. Snažila jsem se outfit udržet jednoduchý a i jednoduchý co se týče barviček.

Týdenní dárek 26.

3. října 2017 v 18:43 | CoolAnna3
Před třemi týdny byl jako dárek pro SS tato sukně. Je moc pěkná, ale působí letně, tak jsem se snažila z ní pomocí studených barev udělat podzimní kousek. Vybrala jsem modrý overal a krásné modré lodičky.

Týdenní dárek 25.

21. září 2017 v 18:22 | CoolAnna3
Minulý týden byl jako dárek pro SS batůžek. Ten jsem použila do celkem elegantního outfitu, K tomu jsem využila košili z Pearls a kalhoty z YH a také starší botky z Nelly, které už v plaze nejsou, ale mají podobný materiál a barvu jako batůžek.

Týdenní dárek 24.

5. září 2017 v 15:18 | CoolAnna3
Botky nejsou vůbec můj styl a trochu jsem válčila s tím, co s nimi. Nakonec jsem k nim vybrala jen jednoduché šaty a výraznější náhrdelník
Za neaktivitu se omluvám, ale mám šílený služby a ještě jsem na oddělení a jednoduše: Vozej nám prů**r za prů***em.
 
 

Reklama